Sayfa 585/853 İlkİlk ... 85485535575583584585586587595635685 ... SonSon
Arama sonucu : 6817 madde; 4,673 - 4,680 arası.

Konu: Bana kalırsa.

ha bu arada dün natoda belarusa yaptırımı tek başımıza veto etmemizde işleri dahada kötüye götürecek. o veto ile gerçekten ne amaçladığımızı anlatabilecek bir tane asker, veya burokrat yetkili varmıdır
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    ha bu arada dün natoda belarusa yaptırımı tek başımıza veto etmemizde işleri dahada kötüye götürecek. o veto ile gerçekten ne amaçladığımızı anlatabilecek bir tane asker, veya burokrat yetkili varmıdır
    Hakkaten, bu yaptığımızda çok ilginçti.?

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
     Alıntı Originally Posted by akresta Yazıyı Oku
    ben şahsım yönetimde anarşizm felsefesine daha yakınım artık. Öyle müdür, baş müdür, yardımcılardan başlayıp bakanlıklara uzanan milyon yönetici vs olmamalı. Bunları besleyecek sistem kalmadı artık. Bir iş mi çıktı o an işe en yakın olanlar, işin çıktığı yerdekilerden sadece o iş için geçici bir sorumlu olacak. (Bakın sorumlu.. yetkili ya da başımıza kral değil) İşi hemen bitirip sorumluluğu da bırakıp sıradan vatandaş olacak. misal 150 bin din adamı olmayacak. Namaz mı kılınacak, hemen oradan biri başa geçip Allahu Ekber tekbir getirecek. Ücret mi? Cennette. Din böyle demiyor mu? Peygamber ücret istemiyorum demiş, Kuran sizden ücret istemeyenler bahtiyar, demiş. Din ve anarşizim aynı şeyleri savunuyor zaten. Arabaymış, lüks konutlarmış, giysilermiş... İsraf yok! Yerellik önemli olacak. Öyle bölündük, ülke elden gidiyor vs. artık bunlar olmayacak. bitecek..Başkaları bölünmüyorsa biz de bölünmeyiz. Herkes kendi mahallesini süpürecek...
    Kafa yormak gerektiği için bu yazıyı müsait anımda okudum.
    akresta ezberleri bozmuş. Farklı şeyler yazmış, üzerinde düşünmek lazım. Doğru şeyler yazmış ancak doğru olması, tamamının işleyeceği anlamına gelmiyor. İşleyecekleri ve işlemeyecekleri uzun uzun düşünüp iyi ayırd etmek lazım.
    Arabamla karşı tepeye gideceğim dediğinde doğruyu söylemiş oluyorsun çünki mesafe uzun, 30 km. Ancak arada koca bir kanyon ve içinde dev nehir var, köprü yok. Araba ile yola çıkman, karşı tepeye varacağın anlamına gelmiyor.

İnsan doğasına göre çözümler üretmek gerekiyor. O sebeple benim odunlu sistemi bi daha gözden geçirelim ve ilave odun ekleyelim diyorum.

Muhtarlığa adaylığımı koyduğumu, pardon koyacağımı unutmayayım. Bu seçim değil sorakinde bi terslik olmazsa muhtarlığa adayım. 10 oyu veren yol arkadaşlarımıda mahalleye yerleştirmem lazım ki bana oy verebilsinler. bayağı bi iş var.

4.  Alıntı Originally Posted by alicemal Yazıyı Oku

Muhtarlığa adaylığımı koyduğumu, pardon koyacağımı unutmayayım. Bu seçim değil sorakinde bi terslik olmazsa muhtarlığa adayım. 10 oyu veren yol arkadaşlarımıda mahalleye yerleştirmem lazım ki bana oy verebilsinler. bayağı bi iş var.

Sn.alicemal sahte ikametlemi yerleşecez o mahalleye, yoksa hepimize birer daire mi alacaksin.
    Sonuçta oy kullanmak için hepimizin o mahallede ikamet ediyor olmamiz lazim.

Başkan duymasın şimdi kesin daireye razı olmaz villa ister.

Duhul
    Jul 2018
    İkamet
    akdeniz - karadeniz.
    Gönderi
    4,399
     Alıntı Originally Posted by boschyatirim Yazıyı Oku
    Sn.alicemal sahte ikametlemi yerleşecez o mahalleye, yoksa hepimize birer daire mi alacaksin.
    Sonuçta oy kullanmak için hepimizin o mahallede ikamet ediyor olmamiz lazim.

Başkan duymasın şimdi kesin daireye razı olmaz villa ister.
    Evet öyle bir sorun var. Daha çok zaman var, o zamana kadar bu BIST yönetimi ile kalp krizinden nalları dikerim, sorun hallolur.

6.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Bugün konsensüsten uzak bir şekilde ve tek başına veto hakkını kullanarak Natoyu işlevsiz bıraktığımız için olur da yarın öbür gün bir saldırıya maruz kalıp da Natoya ihtiyaç duyduğumuzda inşallah bize bugünü hatırlatıp bizi yalnız bırakmazlar. Böyle önemsiz konularda ayrık oy kullanarak kendimizi iyice yanlızlaştırıyoruz gibi geliyor bana.

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by alicemal Yazıyı Oku
    Evet öyle bir sorun var. Daha çok zaman var, o zamana kadar bu BIST yönetimi ile kalp krizinden nalları dikerim, sorun hallolur.
    sen yavaştan adaylıktan kaçmaya çalışıyon bu kadar adam (10 kişi) senin için ölmeye hazır (vur de vuralım öl de ölelim modunda) sen birer ikamet (villa) için tüyüyon gibi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    sen yavaştan adaylıktan kaçmaya çalışıyon bu kadar adam (10 kişi) senin için ölmeye hazır (vur de vuralım öl de ölelim modunda) sen birer ikamet (villa) için tüyüyon gibi

Sayfa 585/853 İlkİlk ... 85485535575583584585586587595635685 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •