Sayfa 585/1001 İlkİlk ... 85485535575583584585586587595635685 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 4,673 - 4,680 arası.

Konu: Viop XXXII

1.  Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    Sevindiğimiz haber..
    Türkiye Varlık Fonu, 2019'da aldığı ve vadesi dolan 1 milyar euroluk sendikasyon kredisini,
    1 milyar 250 milyon euro olarak yeniledi...
    .(5 gün önce)

Olumlu diye yazı yazan ekonomistlerin olduğu ülkedeyiz..
    2 yılda 250 milyon euro ötelemişler bize..

Kelle başı 3 euro.

Bir günde cebimizden çalınan para.

Normalde adamın cebinden 30 lira çalmaya kalksan linç eder seni. Dövlet mütemadiyen yapınca sesi çıkmıyor.

Biz de burda hala "cehalet nedir?" diye tartışıyoruz.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

2. Bu TRILC nedir. 10 TL'ye arz edildi. 50.4 TL oldu. 5x artti. Sonra bitcoin'e laf ediyorlar.

3. 144.500-143.000 arası oyun alanı.

kabine açıklaması öncesi ne düşünsek tahminden öteye gitmez ama ben piyasanın olumlu olacağını sanmıyorum. piyasadaki yükseliş görüntüsünün tepki alımları olduğunu düşünüyorum
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

5.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    144.500-143.000 arası oyun alanı.
    tosbaam,
    Bu Benco daki diklenme,inatlaşma neyin nesi...
    Tırroooo vırroo fırsızlar öküzü neden geri vermiyor?...
    Yazdıklarım şahsi fikrimdir,yatırım tavsiyesi içermez.Başkalarının fikirlerine göre yatırım yaparsanız zarar edebilirsiniz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    ya arkadaş bu kabine de değişecek mi? değişecekse ne zaman değişecek? piyasayı böyle diken üstünde neden bırakıyorlar? evet değişecek veya hayır değişmeyecek de çık ilk ağızdan...değişecekse de rte şu tarihte açıklamamızı yapacağız desin olsun bitsin...10 gündür bir kabine değişikliğidir gidiyor...twitter da listeler havada uçuşuyor...bu adamlar hiç mi düşünmüyor yahu yatırımcı insanlar var paralarını bize güvenip piyasaya bağlamışlar...

ne biçim iş bu ya?

7.  Alıntı Originally Posted by abartin Yazıyı Oku
    sende onun gibi iktidarin hatalari ile HDPKK'''i aklamaya calisiyorsun.....Evet PKK aptallik yapti. Cozum sureci denen o ihanet surecinde Birazda akilli,sinsi ve sabirli olsalardi bu iktidar o bolgenin anahtarini onlara garanti teslim ederdi.
    sana tek bir soru.
    HDP'in siyasi amac ve hedefleri ile PKK nin siyasi amac ve heddfleri arasinda bir fark midir ?

Size HDP ile PKK'nın neden farklı olduğunu, birinin eline silah alıp dağa çıkan terörist bir yapılanma, diğerinin ise tabanının bir bölümü bu terörist yapılanmaya sempati duyan, TC anayasasına göre kurulmuş meşru bir parti olduğunu söyledim.

HDPKK söylemi bu ülkenin zır cahil kesimine aittir. HDPKK demek, önceki mesajımda açıkladığım gibi devlete "illegal" demekle eş anlamlıdır.

Sorunuza gelirsek: Eğer kastettiğiniz buysa, HDP'nin veya kürtlerin Türkiye'yi bölme, kendi devletini kurma gibi bir amaçları yoktur. Birden çok araştırma gördüm "ayrılmak istemeyen" kürtlerin oranını %90'ların üstünde bulan.

"Bizden toprak alıp ayrı devlet kuracaklar" söylemi, bu topraklarda cehaletinden ölmek üzere olan bir kısım insanımızı HDP'ye karşı örgütlemek için son derece elverişli bir silahtır.

Sorunuza cevap verdim. Sorularıma cevap bekliyorum:

1- Demirtaş da bahçeli gibi 180 derece dönüp cumhur ittifakını desteklese 4 yıldır hapiste olur muydu?

2- "1" numaralı sorunun cevabının "hayır" olduğunu bildiğiniz halde demirtaşın içerde olmasını desteklerken içinde bulunduğunuz ahlaki çöküntünün farkına varıp kendinizden utanmıyor musunuz?

8.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    ya arkadaş bu kabine de değişecek mi? değişecekse ne zaman değişecek? piyasayı böyle diken üstünde neden bırakıyorlar? evet değişecek veya hayır değişmeyecek de çık ilk ağızdan...değişecekse de rte şu tarihte açıklamamızı yapacağız desin olsun bitsin...10 gündür bir kabine değişikliğidir gidiyor...twitter da listeler havada uçuşuyor...bu adamlar hiç mi düşünmüyor yahu yatırımcı insanlar var paralarını bize güvenip piyasaya bağlamışlar...

ne biçim iş bu ya?
    Neyi açıkladılar ki bunu açıklasınlar?

10 gün olacak, tcmb başkanı değişti, "para politikası araçları ..." jenerik laflarından başka çıkıp neden bu değişikliğin yapıldığına dair tek kelime ettiler mi?

Sayfa 585/1001 İlkİlk ... 85485535575583584585586587595635685 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •