Sayfa 586/806 İlkİlk ... 86486536576584585586587588596636686 ... SonSon
Arama sonucu : 6446 madde; 4,681 - 4,688 arası.

Konu: TTRAK - Türk Traktör

1. Turk Traktor un is makinalari alanina girmesini begendim.Eski bir ortagi olarak elektrikli traktor isinde ne yapiyorlar bunu bilen varsa paylasabilir mi?

2.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Turk Traktor un is makinalari alanina girmesini begendim.Eski bir ortagi olarak elektrikli traktor isinde ne yapiyorlar bunu bilen varsa paylasabilir mi?
    Mevcut bütün araştırmalarla bugune kadar üretilen elektrikli traktör henüz iş gücü yüksek kullanışlı değil ve maliyeti yüksek rantable değil.. Ama yeni teknolojik sistemler bularak cazip fşyatlara ve iş gücü yüksek traktör üren şirket traktör pazarında çok büyür. Elektrikli traktör turkiyede ve avrupabirliği ülkelerinin istediği bütün tier standartlarından daha üstün nitelikte olur zaten.

3.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Mevcut bütün araştırmalarla bugune kadar üretilen elektrikli traktör henüz iş gücü yüksek kullanışlı değil ve maliyeti yüksek rantable değil.. Ama yeni teknolojik sistemler bularak cazip fşyatlara ve iş gücü yüksek traktör üren şirket traktör pazarında çok büyür. Elektrikli traktör turkiyede ve avrupabirliği ülkelerinin istediği bütün tier standartlarından daha üstün nitelikte olur zaten.
    Tesekkur ederim.Bir bant koyarak is makinalari uretimine ve o alanda ihracat hedeflerine gozunu diken Turk Traktör elektrikli traktor islerinde yeni fabrika kurar mi diye dusunmeden edemedim.

4.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Tesekkur ederim.Bir bant koyarak is makinalari uretimine ve o alanda ihracat hedeflerine gozunu diken Turk Traktör elektrikli traktor islerinde yeni fabrika kurar mi diye dusunmeden edemedim.
    Elektrikli traktör konusunu bir kaç ay önce yatırımcı ilişkilerine sormuştum. O konuda bir projelerinin olmadığını söylemişlerdi.

5. lan olum sıyırıkmısınız siz.

6.  Alıntı Originally Posted by cemmer97 Yazıyı Oku
    Elektrikli traktör konusunu bir kaç ay önce yatırımcı ilişkilerine sormuştum. O konuda bir projelerinin olmadığını söylemişlerdi.
    Tesekkurler...

7. Elektrikli traktör için yöneticinin bloombergte konuşması vardı. Ticari olarak hem traktör üreticisine hem çiftçiye geri dönüş süresinin otomotiv kadar kısa süreli olmadığından bu yüzden henuz elektrikli traktör için uygun ortam olmadığından bahsediyordu.Gelişmeleri yakından takip ettiklerini şartların olgunlaşmasını beklediklerini ifade etmişti. Konuşmayı bulup buraya ekleyeceğim merak eden diger ortaklar 1. ağızdan dinlemiş olurlar.

https://www.youtube.com/watch?v=43vBrX37frY
    Son düzenleme : azorka; 28-06-2021 saat: 15:34. Sebep: ekleme

8.  Alıntı Originally Posted by koçari Yazıyı Oku
    Bak spek hesap şu(İLK ÇEYREK)
    otokar
    hisse başı 36 tl ciro yapmış
    hisse başı kar 4. 45
    traktör
    hisse başı satış 73 tl
    hisse başı kar 6.44 tl
    VE
    Traktör geçen seneki 6 aylık cirosunu tek çeyrekte yaklaşık %30 geçmiş
    kar da öyle
    otokar geçen seneki 6 aylık cironun bi hayli altında
    kar da
    öyle
    ben görüyorum bunu da sen göremiyor musun?

birisi yanlış yerde!
    hisse başı ondan fazla satış(iki misli)
    ondan fazla kar edecek
    pay değerlerinde uçurum olacak
    koçari de bunu yiyecek he.

Sayfa 586/806 İlkİlk ... 86486536576584585586587588596636686 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz