Sayfa 589/891 İlkİlk ... 89489539579587588589590591599639689 ... SonSon
Arama sonucu : 7125 madde; 4,705 - 4,712 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Hus911 Yazıyı Oku
    burada grubu elestirenleri tehdit ediyordu
    tuzel kisilik mis
    Yahu şu forumda arada bir merkür, çatırçutur gibi renkli simalar çıkıyor biraz ortamı şenlendiriyordu onu da engelliyorsunuz. Hep seni dinlemekten gına geldi hus.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

2. soke un u alamadik ama faiz.gelirimiz olacak
    750 milyon para dolar aldiysa simdiden 50 milyon kazandik siketimiz iyi masallah
    oh oh artida kapattik 76 kurus alicili aman
    malinizi kaptirmayin

3. pazartesi kesin tavan soke unu almayinca nakit kasada kaldi

4. Söke unu alamadigini siz nerden biliyorsunuz
     Alıntı Originally Posted by Hus911 Yazıyı Oku
    soke un u alamadik ama faiz.gelirimiz olacak
    750 milyon para dolar aldiysa simdiden 50 milyon kazandik siketimiz iyi masallah
    oh oh artida kapattik 76 kurus alicili aman
    malinizi kaptirmayin
    Redmi Note 9S cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by Oxijen Yazıyı Oku
    Yahu ws sen şimdi bu pazarlamacı diye bahsettiğin adamın lafına göre mi hareket ediyorsun ya da edeceksin. Borsa kapasitenin bunun biraz daha üzerinde olduğuna inanıyorum, boş adam değilsin çünkü. Ha başkaları için üzülüyorsan o başka. O zaman haklısın bak.
    Şunun şurasında iki muhabbet ediyoruz onun da içine etme Allasen.. Yoksa seni husun öteki yüzü olarak düşüneceğim?
    Bak oksijen'm mübalağa etmiyorum burada Siren kardeşimi ve seni severim inanki yani seni eleştiriyorum diye sevmediğim kin güttüğüm anlamına gelmez dedim ya kardeşim dahi olsan sırf düzenbazı buraya davet ettiğin için yine kızardım sana ama neyse büyütmeyelim evet haklısın söylememeliydim o nahoş kelimeyi sonra gerçekten üzüldüm çünkü biliyorumki kötü niyetli bir arkadaş değilsin fena tuzağa düştüm kendi sınırlı bütçeme göre yüklü kayıplarda fenalardayım o yüzden mücait'e ve şirketlerine övgüler yağdırıldımı celalleniyorum birden..Bak bu gün Siren'm de küs oldu bana benim günümde de bir cacık olmadı ihlaslar doğrusu mahcubum..

6.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    Hızlı başlayıp nefesi, kesilen ve günü % 1.32 lik bir değişimle bitirdiğimiz bir gün oluyor.
    Evet bakalım Yarın WS gününde de neler olacak
    Oda ne ws gununde de % 1.33 luk bir degisimle
    Konya ovalarinda dolasip geliyoruz

7. Pazartesi oksijen salida siren olsun madem

8. Alıntı Originally Posted by small_investor_0 Yazıyı Oku
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/920701

Sermaye arttırımından elde edilen fonun kullanımı ile ilgili kap.

İnşaat projeleri ile ilgili nakit çıkışları 38.360.000 TL (Devam eden hangi projeye/projelere harcadın?)
    Finansman niteliğindeki işlemler 49.697.500 (Borç mu ödedin faiz mi ödedin detay niye yok?
    Ticari faaliyetlere ilişkin ödemeler ve diğer 16.704.164 (Bu diğer ne demek, diğer in TL karşılığı nedir)

3 satır yazı gönder 105 milyonu harcadım de oh mis gibi.
    balık baştan kokuyor yani onu koruyup kollayanlar nereye ne harcadıklarını kime hangi yandaşa neleri peşkeş çekip ödeme yaptıkların halka,millete açıklıyorlarmı hep beraber kardeş kardeş çalıyorlar işte hemde vatandaşın gözünün içine baka baka ..Mücahit Ören ,yıllardır yatırımcılarının kanını emdiği gibi devletin kasasındanda çalıyor,alıyor,istiyor veriyorla işleri oldukça güzel ve yolunda gidiyor bu dünyada işleri tıkırında hesap soranda yok tüm kapılar açık ona tıpkı daha düne kadar hain,kalleş Fethullah gülen'e devletin para kasalarını ardına kadar açtıkları,onu koruyup kolladıkları,karşılıklı çıkar ilişkileri oldukları gibi şimdi ise Mücahit Ören onun yerini almıştır yani düşmanımın düşmanı benim dostumdur misali ama bilmiyorlarki Mücahit Ören efendide fethullah gülen kadar americana vatandaşıdır ve tehlikeli ve kalleştir..Allah'a havale ediyorum cümle hainleri ve dostlarını..

Sayfa 589/891 İlkİlk ... 89489539579587588589590591599639689 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •