Sayfa 59/1006 İlkİlk ... 949575859606169109159559 ... SonSon
Arama sonucu : 8046 madde; 465 - 472 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Eft mobilde 100 bin

Pc de isterseniz ayarlardan yükseltebilir siniz kendiniz veya telefon bankacılığı arayıp artırabilir siniz

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    .

Yeni para olan temdite ise yukarıdaki oran geçerli bir kısmı o şekilde döndü

500 k üzerinde rxpu nun dediğini teklif ediyorlar .

Durum bu şekilde .

Pazarlık Yok tek fiyat söyleniyor .

14.85 oranı eski hesaplarda Yok yeni eklerseniz eklediğiniz sadece ona o oran olabilir

120 gün geçerli hg

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben bu olayı anlayamadım, şimdi 3 ay önce burgan da hesap açtım, yarın vadesi doluyor üzerine biraz daha para eklersem temdit oranı da değişir mi acaba? vadesi dolan para neyse onunla mı devam etmek gerekiyor.

3. Aynı muameleyi bana vakıfbank yapmıştı mevduat faiz oranını son iki ayda durmadan düşürmeye devam edince verin paramı dedim dün neden söylemedin dedi tamam yarın verin olmadı öbürgün bddk şikayetim sonucu 4.günde zor aldım bir daha kendileriyle işim olmaz zaten en hantal çalışan bankalardan biridir kendileri..

4.  Alıntı Originally Posted by efeyle Yazıyı Oku
    Aynı muameleyi bana vakıfbank yapmıştı mevduat faiz oranını son iki ayda durmadan düşürmeye devam edince verin paramı dedim dün neden söylemedin dedi tamam yarın verin olmadı öbürgün bddk şikayetim sonucu 4.günde zor aldım bir daha kendileriyle işim olmaz zaten en hantal çalışan bankalardan biridir kendileri..
    neden tercih etmiştiniz ?

5.  Alıntı Originally Posted by ersunan82 Yazıyı Oku
    Ben bu olayı anlayamadım, şimdi 3 ay önce burgan da hesap açtım, yarın vadesi doluyor üzerine biraz daha para eklersem temdit oranı da değişir mi acaba? vadesi dolan para neyse onunla mı devam etmek gerekiyor.
    İlk müşteri açılışı 4 Aydan az ise hoşgeldin oranı alabilirsiniz veya yeni paraya

Temdit edilen oran farklı yeni para farklı olabilir .

Misal 250 bin var eski 250 yeni ayrılır

İki farklı oran şeklinde olabiliyor

6.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    İlk müşteri açılışı 4 Aydan az ise hoşgeldin oranı alabilirsiniz veya yeni paraya

Temdit edilen oran farklı yeni para farklı olabilir .

Misal 250 bin var eski 250 yeni ayrılır

İki farklı oran şeklinde olabiliyor

Benim durum şöyle hesap açıklamasına baktım da "vade yenilenmeyecek" yazıyor, sanırım yarın vadesiz hesaba düşecek, vadesiz hesaba 17 bin aktarıp düz hesap olsun diyordum, bu durumda nasıl olur acaba hiç aktarmayım mı?

7.  Alıntı Originally Posted by ersunan82 Yazıyı Oku
    Benim durum şöyle hesap açıklamasına baktım da "vade yenilenmeyecek" yazıyor, sanırım yarın vadesiz hesaba düşecek, vadesiz hesaba 17 bin aktarıp düz hesap olsun diyordum, bu durumda nasıl olur acaba hiç aktarmayım mı?
    Hocam bankayla görüş önce yüksekten temdit oranınızı netleştirin sonra nakitini sahaya sür daha yüksek oran iste.

8.  Alıntı Originally Posted by Pythagoras Yazıyı Oku
    neden tercih etmiştiniz ?
    Hoşgeldin faizi yüksekti tabi bu bir numara sonradan devamlı düşük faiz aldım..

Sayfa 59/1006 İlkİlk ... 949575859606169109159559 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •