Sayfa 59/256 İlkİlk ... 949575859606169109159 ... SonSon
Arama sonucu : 2047 madde; 465 - 472 arası.

Konu: BRSAN - Borusan Mannesmann

1.  Alıntı Originally Posted by mezedu Yazıyı Oku
    bu gün yarın temettü açıklamasını yapması lazım halen açıklamadı ben sermaye artışı beklemiyorum benim beklentim değil ama bekleyenler mutlaka vardır.
    Kar varmiki temettü verecek yapmayın

SM-N970F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by DİŞÇİ Yazıyı Oku
    Kar varmiki temettü verecek yapmayın

SM-N970F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    dostum öğrenecek daha çok şey var temettü iki şekilde veriliyor
    1) bir kar payı olarak(bu illa bu seneki kardan olmak zorunda değil genel olarak evet fakat birikmiş kardan da verebiliyor
    2) Bedelsiz hisse ile sermaye artışı olarak

3. bugünkü haber
    "Dördüncü kuyunun bir arama kuyusu olması planlanmaktadır. Arkadan gelecek fazlarla beraber bölgeden elde edeceğimiz üretim miktarının artacağını da söylemek lazım. O da bir planlama içerisinde ama Üçkuyu'nun bize verdiği teknik veriler ilk fazdaki belirsizlikleri çok net bir şekilde ortadan kaldırmıştır, onun müjdesini verebilirim."

ve yine en önemli paylaşımlardan biri

"Bugün (önceki gün) yurt dışından bir şirket ziyaretimize geldi. Bu şirket, Akdeniz'deki operasyonumuzda ilk kuyudan sonra bizi maalesef terk eden şirket. Ve şunu söylüyorlar: 'Biz aslında buralardan isteyerek ayrılmadık.' Başkentlerinden gelen telefonlar üzerine çekildiklerini ifade ettiler. Oradaki esas amaç, 'bu servis şirketleri de buradan çekilirse Türkiye de bu işlerden vazgeçer' idi. Mill gemilerimiz olması stratejisinin, aslında böyle bir bakış açısı vardı; bunun da haklı olduğunu görüyoruz."
    Akdenizde gaz var mı yok munun net cevabı

4. İçimden geçen ve beklentilerimden biri daha bunu ilk kez açıklıyorum..karadenizdeki kuyular için platform oluşturulmayacak, denizaltında sistem kurulacak..şimdi sıkı durun, daha önce boru üretimi yapan brsan bu sistemleri kuracak bir şirketle bu işlerin mühendisliğini yapabilir ve o şirket geçen yıl bünyesine kattığı borusan mühendislik olur..akıllarına gelmediyse şirket yönetimine duyurulur..

5. farkında olmadan borunun verdiği acıdan olsa gerek içimden geçen derken güzel espri yapmışım

6. Her şeyin borusan lehine döndüğü şu zamanlarda bahane bulamayınca fırsattır diyerek endeksi bahane ederek hissenin a. ediyor şerefsz

7. Hızını alamadı koştura koştura gidiyor yokuş aşağı dangalak endeksten iki kat fazla iniyor en azından ben satmıyorum

Sayfa 59/256 İlkİlk ... 949575859606169109159 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •