Sayfa 59/548 İlkİlk ... 949575859606169109159 ... SonSon
Arama sonucu : 4381 madde; 465 - 472 arası.

Konu: DGZTE - Demirören Gazetecilik

1. Kagidi 3 altinda kapamak icin elinden geleni yapti saolsun
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

2. 2.99 kapayacak son 2 dakikada biri 200 den fazla adet alis yollmazsa
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

3.  Alıntı Originally Posted by akashi Yazıyı Oku
    Verdim gitti alan hayrını görsün

ASUS_T00I cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    hepsini mi sattin. saglam lot vardi sende

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Hurriyetin 1.42 oldugu yerde minimum 5 lira olmasi lazim bu kagidin ama maalesef burasi bist soyguncu yeri.
    Bekleriz zaten burdaki pozumun yuzde 80 i diger karlarimla alindigi icin sonunu gorene kadar.

Ben bugun akashi dostumun verdigini tahmin ettim seans ici ama bence yanlis anlasilmasin hata yapti;)
    @borsavizyon

5.  Alıntı Originally Posted by diabl0 Yazıyı Oku
    hepsini mi sattin. saglam lot vardi sende

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hepsini verdim dostum aslında hata yaptım hedefim 3.10 civarı idi ama insan izlerken sinirlerine yenik düşüyor maalesef.hurgz vardı onuda verdim.

6.  Alıntı Originally Posted by akashi Yazıyı Oku
    Hepsini verdim dostum aslında hata yaptım hedefim 3.10 civarı idi ama insan izlerken sinirlerine yenik düşüyor maalesef.hurgz vardı onuda verdim.

Hürriyet tamamda dgzte harekete gecmedi. Senin lotlari bir cirpida aldilarsa zaman geliyor demek. Onuda gectim dgzte ky kalmadi. Biz son kylariz. Bu yilin süpriz hissesi dgzte olacak.

SM-P602 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by diabl0 Yazıyı Oku
    Hürriyet tamamda dgzte harekete gecmedi. Senin lotlari bir cirpida aldilarsa zaman geliyor demek. Onuda gectim dgzte ky kalmadi. Biz son kylariz. Bu yilin süpriz hissesi dgzte olacak.

Deniz yatirimin takasinin buyuk kismi bana ait.
    Asla tahta bozmayacagim gonlunuz rahat olsun.
    3.30 gectikten sonra tabi bir gun gecirtirlerse degerlendiririz bir daha .
    @borsavizyon

8.  Alıntı Originally Posted by diabl0 Yazıyı Oku

İnşallah güzel insan gider temennim o yönde. Aşağı basarsa da takoz koyarim.şu an 3.50 üstünde işlem gormeliydi.göz ucuyla takibe devam etcem.inşallah çıkar sabrinizin karşılığını alırsınız.

Sayfa 59/548 İlkİlk ... 949575859606169109159 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •