Sayfa 59/819 İlkİlk ... 949575859606169109159559 ... SonSon
Arama sonucu : 6549 madde; 465 - 472 arası.

Konu: YKBNK - Yapı ve Kredi Bankası

1. *şeker yatırım, ykb için tavsiyesini 4,47 tl hedef fiyatla 'endekse paralel getiri' olarak devam ettirdi
    Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

2. *garanti yatırım, yapı kredi bankası için 5,20 tl hedef fiyat ile 'endeksin üzerinde getiri' tavsiyesini korudu
    Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. Araci kurum tavsiyeleri, para girisleri, mukemmel otesi pastalar ve ucuz rasyolar.
    Halka acik tum bilgiler - eger manipule edilmiyorsa- KYnin alimi icin cok guzel bir endeks hissesi, hem buyuk hem banka hem arkasinda buyuk holding ve yabanci ortagi var.

Alalim uzun vadeli tutalim kar edelim degil mi?
    Ama olmuyor. Yillardir bu goruntu ve endeksteki ralliye ragmen reel bazda kar ettirmiyor. Dolar bazinda buyuk zarar.

Eger buyuk bir operasyonun parcasi degilse, bir vestel bir thy benzeri hareket yapabilir ama once bala gelen sinekleri dokmeleri lazim.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

6. hayırdır badem bıyıklılardan talimat mı aldılar da hisseyi yükseltiyorlar.

8. Birileri hisseyi ısrarla yukarı taşıma derdinde. Önceden bu tür hareketler olmuyordu. Gün oluyor %4-5 yükseltiliyor. Acaba birbanda taşıyıp ordan malmı yıkacaklar. Hisseyi yukarı taşımak için bir yerlerini yırtanlara tavsiyem dikkatli olsunlar. Esad afrin e girip terör örgütlerini destekler ise borsa sert satış yer.

Sayfa 59/819 İlkİlk ... 949575859606169109159559 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •