Sayfa 59/534 İlkİlk ... 949575859606169109159 ... SonSon
Arama sonucu : 4270 madde; 465 - 472 arası.

Konu: Xu30 ve xu100 Hisseler ve Endeks

Alıntı Originally Posted by hpy Yazıyı Oku
    Grafikler çok güzel tospa kardeşim.Ellerine sağlık.

Bu arada krdmd yi bana 58 den veren ellerin kırılsın heriffff.55 te de veriyordun namıssız.
    Sağolasın abi. Maksat zamanı geldiğinde söylentinin, felaket tellalığının önüne geçmek. Ha gaybı Allah bilir sadece. Ama en azından stobumuz kısa olur. Özellikle uzun vade yatırımcı için.

2.  Alıntı Originally Posted by hpy Yazıyı Oku
    Grafikler çok güzel tospa kardeşim.Ellerine sağlık.

Bu arada krdmd yi bana 58 den veren ellerin kırılsın heriffff.55 te de veriyordun namıssız.
    447 bekliyom bakalım gelcekmi

3. Sağlıcakla ben bilgisayarı kapatıyorum artık Allaha emanet

4.  Alıntı Originally Posted by hpy Yazıyı Oku
    58 den geldi şükür.Kim verdiyse Allah razı olsun.Long, ralli ve para 3 sihirli kelimem artık.Elleşmeyecem de.Ekran başına bile geçmeyecem haftaya ki para kazanalım.
    son kararın mı?
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

Büyük balık için beklemek sabretmek lazım. Uzun süredir palanın hareket hazırlığı var. Daytrade dışı imkan vermiyor.

6.  Alıntı Originally Posted by TIFIL Yazıyı Oku
    son kararın mı?
    pala gibisin haaa.Reyizden önce kararlar senin eline mi geçti yoksa?

Senin son kararın ne abi?

ben yukarıda kapanırsa ralli aşağı salarsa mokoko derim bu saatten sonra.Sabahtan beri boşuna kıpraşıp parayı hiç ettik .

7.  Alıntı Originally Posted by hpy Yazıyı Oku
    pala gibisin haaa.Reyizden önce kararlar senin eline mi geçti yoksa?

Senin son kararın ne abi?

ben yukarıda kapanırsa ralli aşağı salarsa mokoko derim bu saatten sonra.Sabahtan beri boşuna kıpraşıp parayı hiç ettik .
    457 geçemezse, 451 durmazsa pivotuma gelir artık.Bence..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

8.  Alıntı Originally Posted by TIFIL Yazıyı Oku
    457 geçemezse, 451 durmazsa pivotuma gelir artık.Bence..
    Bana kalırsa akşam çizdiğim ralli senaryosu için yukarıda kapanmalı.Spot için 4.50 üstü olmalı muhakak.Bilanço ile ralli yapacaksa.Aşağı salarsa bu sefer gelecek hafta da aşağı gider.Ama piyasa yeni toparlanıyor bir yandan da.

Sayfa 59/534 İlkİlk ... 949575859606169109159 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •