Sayfa 59/189 İlkİlk ... 949575859606169109159 ... SonSon
Arama sonucu : 1511 madde; 465 - 472 arası.

Konu: Fibonacci Zaman Fiyat hedefleri

1.  Alıntı Originally Posted by Karya Yazıyı Oku
    Sağolun olgunluğunuza, tam size yakışan..Sn Jako Üstad bu kadar şahsi hastalıkları ile boğuşurken bizlere bir pencere açmaya çalışıyor bu köşeden çünkü....Hepimiz hep ters köşe oluyoruz ama eli mahkum Palanın....endeksi NŞA da 104-107xxx yapacak.
    .....................................

2. Sn.jako bundan sonraki gidişat ne olabilir acaba ? 75 bin zikredenler çoğaldı. Satıp Altan alayim desem çok riskli bazen yüzde 3/4 yukarı yapıyor bazen tersi. Tam yüzde 15 e Düşüyor zarar tekrar 30 Lara geliyor . Hareket etmek çok zor. Yada izlememek en iyisi diyorum bazen. Kara geçmek için endeksin 100 bini aşması lazım benim için.yeni alimda yapmıyorum daha altı olabilir diye. Teşekkürler

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by emperador Yazıyı Oku
    Sn.jako bundan sonraki gidişat ne olabilir acaba ? 75 bin zikredenler çoğaldı. Satıp Altan alayim desem çok riskli bazen yüzde 3/4 yukarı yapıyor bazen tersi. Tam yüzde 15 e Düşüyor zarar tekrar 30 Lara geliyor . Hareket etmek çok zor. Yada izlememek en iyisi diyorum bazen. Kara geçmek için endeksin 100 bini aşması lazım benim için.yeni alimda yapmıyorum daha altı olabilir diye. Teşekkürler

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bir trend bitince izleyen trendin ters yönlü olması kuralını trendin güçlü olması bozuyor.
    Ralli korkutan seviyelere geldiği zaman satış bekleyip satanlar yükselişin devam ettiğini görünce yeni alım yapmaktan çekiniyorlar.
    Düşüşlerde de aynısı oluyor, sona eren bir düşüşü bir tepkinin izlemesini beklerken, düşüş derinleşiyor.

Türkiye piyasası şaşırsa da abd çok nadir şaşırır, bu son durumda orası da şaşırdı düzeltme dalgalarına teslim oldu ve düzeltme dalgalarında zaman hesabı güçleşiyor, başarılı tahmin oranı düşüyor.

Son durum, pazartesi günü abd için trend sonu ve salı gününden itibaren 5 kasım gününe kadar tepki yükselişi bekliyorum en azından bu olmalı eğer bu olmazsa o telaffuz ettiğiniz rakamlar mümkün.

Bu bilanço dönemi altı aylıklardaki kadar sarsıcı etki yapmaz ve ufak çaplı bir bilanço hareketi olabilir ve bu tepki yükselişi olabilir kartlarınnı, kasım sonuna kadar dolardaki düşüş beklentimi de dahil ediyorum ve iyi tarafından bakacak üç bahane olduğunu görüyorum.

Bul karayı al parayı oyununa dönen bu piyasada kara yükseliş eğilimi bana göre.

bilanço açıklamalarında son tarih 9 kasım.
    Bilançolar da tuzağa dönüştürüldü, yükseliş trendini tamamlatıp bilançoyu öyle gönderiyorlar, iyi bilançolarda oluyor bu ve bilanço tuzağına düşenlere trend sonu yaptırdıkları senetlerini kolayca satıp orta vadeli bir düşüşle sattıklarını yerine koyuyorlar, çok çetin bir piyasa, hep uyanık kalmak gerekiyor.

4. Teknik analiz diye birşey yoktur.Bütünüyle hezeyandan başka birşey değildir.Herkes dağılabilir.
    Bir daha da kolay kolay böyle birşey yazma zahmetine girmem.Okuyan okudu.

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yazılanlar hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalı.Yazılarım kişisel görüşlerimden ibaret olup size uygun olmayabilir.

5. Bilanço beklentisinin biteceği son haftaya giriyoruz.

6. Biraz eski olması da değerini artıran iki senaryo. zaman konusu da benden olsun, yarın.

7. Amerikan borsasının tobo şablonu trend sonu 7 aralık 2018.

8. Adese iki ayda beşe katladı.
    borçlarının yüzde yetmiş beşi kısa vadeli ve cari oran 0,70.

Angelita Benitez, bu akşam sana ya bir kat satın alacağım, ya da yasımı tutacaksın.
    El Cordobes

Sayfa 59/189 İlkİlk ... 949575859606169109159 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •