Sayfa 590/690 İlkİlk ... 90490540580588589590591592600640 ... SonSon
Arama sonucu : 5516 madde; 4,713 - 4,720 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1. Bankaları gene ellediler, beklemedeyim

2. Sanırım dün yakalananlar beli doğrulttuktan sonra sattılar ve göçürttüler ortalığı..YTD

3. zülum loading

Aslında teknik temel şu bu palavra.Adamlarla oturmuşuz kumar masasına kumar oynuyoruz.Borsa bu kadarlık bir olgu,gereğinden fazla anlam yüklemenin manası yok.)))))))))))))

5. Günaydınlar.. Sn. Hkm, sizi bu noktaya gelmiş olarak görmek memleket için çok üzücü ama sizin kendi gelecek borsa yaklaşımlarınız açısından olağanüstü iyi

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Aslında teknik temel şu bu palavra.Adamlarla oturmuşuz kumar masasına kumar oynuyoruz.Borsa bu kadarlık bir olgu,gereğinden fazla anlam yüklemenin manası yok.)))))))))))))
    Yorumlarım sadece kendim için nottur. Asla yatırım tavsiyesi olarak almayın.

6. Borsada halen ana kağıtlarda pozisyon taşımıyorum, sadece bir kaç yan kağıtta teknik analiz bağlamında pozisyonum var topu topu portföyümün yüzde 20 sini geçmez. 3300 ün altında kaldıkça 3000 ü test etme riski bulunuyor. 3100 ü aşağıya kırarsa ana kağıtlarda kademeli alımlarıma başlamayı planlıyorum. KLGYO saatlikte 1.40 ta ikili dip yaptı.. bu şu demek ya 1.50 test edilecek ya da 1.40 üçüncü denemede kırılacak. Daha önce 1.45-1.50 arasında mal taşımayacağımı yazmıştım neticesinde 1.40 ikinci kere test edildi. 1.45-1.50 aralığı tehlikeli bir bölge.. yüzde 2-3 pahalı alayım ama düşüş trendinin kırıldığından emin olayım o da benim sigortam olsun. 1.50 geçilirse ve üzerinde 2 gün kapanış olursa yeni pozisyon açarım, 1.40 kırılırsa taban oluşumunu beklerim yeni bir trend oluşursa oyuna dahil olurum. Önümüzdeki günlerde oyun planım bu şekilde. Borsa dışı ani gelişmeler olursa planımı revize edeceğim. YTD

7. Bu arada bir sürpriz oldu yan kağıtlarımdan birisi tavan olmak üzere.. yani eğer borsa patinaj çekiyorsa yan kağıtlar da güzel fırsatlar sunuyor ancak şelale düşüşü varsa yan kağıt vs güvenmemek lazım. YTD

8. Küstük mü borsaya? Tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış.. toparlanın testere piyasası tam da para kazanma ortamını sağlar.. soğukkanlı kalmak lazım.. YTD

Sayfa 590/690 İlkİlk ... 90490540580588589590591592600640 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •