Sayfa 590/1023 İlkİlk ... 90490540580588589590591592600640690 ... SonSon
Arama sonucu : 8183 madde; 4,713 - 4,720 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Dublin/Manchester/Sofia/Galway
    Gönderi
    1,551
    Parayı ülkeden çaktırmadan çıkarmaktan çekinen varsa çok kolay yolu var.
    TL ile türk bitcoin marketlerinden birinden Bitcoin alın. masraf: eft ücreti
    Avrupa bazlı bir bitcoin markette hesap açıp bitcoinleri oradaki cüzdana atın. Transferler takip edilemiyor ama illa uzatıcam derseniz bir kaç cüzdan açıp dolaştırırsınız. masraf: 5 usd
    Avrupa lisanslı bitcoin marketten SEPA yoluyla parayı yurtdışındaki hesaba aktarma: masraf: 0,8 euro

Soran olursa cüzdanın şifresini unuttum bitcoinler içinde kaldı açamıyorum.
    Bu laftan sonra peygamberi gelse açamaz o cüzdanı.
    Ytd

2. Ben yine de hiçbir koşul altında döviz hesaplarına el konulacağını , sabit kurdan çevrileceğini sanmıyorum. En çok fiziki dolar vermezler yada sınır getirirler. O gün ki kurdan TL ye çevirir TL olarak verirler.
    Altın gram fiyatları ne olacak ?
    Eurobond lar ne olacak ?
    Forex işlemleri ne olacak ?
    Hesap kitap çok karışır diye düşünüyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by doctor Yazıyı Oku
    Parayı ülkeden çaktırmadan çıkarmaktan çekinen varsa çok kolay yolu var.
    TL ile türk bitcoin marketlerinden birinden Bitcoin alın. masraf: eft ücreti
    Avrupa bazlı bir bitcoin markette hesap açıp bitcoinleri oradaki cüzdana atın. Transferler takip edilemiyor ama illa uzatıcam derseniz bir kaç cüzdan açıp dolaştırırsınız. masraf: 5 usd
    Avrupa lisanslı bitcoin marketten SEPA yoluyla parayı yurtdışındaki hesaba aktarma: masraf: 0,8 euro

Soran olursa cüzdanın şifresini unuttum bitcoinler içinde kaldı açamıyorum.
    Bu laftan sonra peygamberi gelse açamaz o cüzdanı.
    iyi de o yurt dışındaki hesabı nasıl açacaz.. Manchester/UK den yazınca kolay tabi

4.  Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    Bizede bilgi verirseniz sevinirim.

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    hele bi aliim o bilgiyi söz :))

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,832
     Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Bu halkın bir kısmını rüşvetle tehditle satın alamazsın...

Hangi rüşveti verirse versin o kesimden zırnık oy alamaz.

Olay bu bence...
    Reha Gaya bile oy vereceğim dedikten sonra, boşa kürek çekiyorsun..
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,755
    Umarım bir yolu vardır.. kripto bana göre değil.ozelden yazarsınız değil mi?
     Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    hele bi aliim o bilgiyi söz )
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    Umarım bir yolu vardır.. kripto bana göre değil.ozelden yazarsınız değil mi?

kriptoyla benim de işim olmaz.. baş ağrıtmayacak yasal ve genel kabul gören bir yol var ise..

+ok

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Dublin/Manchester/Sofia/Galway
    Gönderi
    1,551
     Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    iyi de o yurt dışındaki hesabı nasıl açacaz.. Manchester/UK den yazınca kolay tabi
    Avrupada istediğiniz ülkede pasaportla hesap açabilirsiniz. Ha ben gitmeden açmak istiyorum derseniz
    https://www.swissquote.ch/index/index_quote_d.html
    Önce online kayıt olup sözleşmeleri dhl ile gönderiyorsunuz. İmza sirküleri çıkartıp kaymakamlıkta apostilleterek eklerseniz hesabınız forex dahil tüm dünya piyasalarına açık olur ve istediğiniz yerden işlem yapabilirsiniz.Bloomberg gibi özel ekranları var ama ücretlerini bilmiyorum. Hatta kripto alım-satım saklama da yapabiliyorlar.
    Yine 1 hesap yetmez derseniz HSBC expat var ama 50bin kaymeden aşağı hesap açmıyorlar.
    https://www.expat.hsbc.com/1/2/
    Avantajı hsbc subesi olan dünyanın heryerinde hesabınıza sanki o ülkenin hesabıymış gibi erişebiliyor olmanız. Yani yarın atıyorum arjantine gittiğinizde %30 faiz aklınıza yatarsa paranızı hsbcye gidip çekip yan taraftaki BBVA'da faiz hesabına yatırabilirsiniz.

Kripto ülkeden çaktırmadan paranın çıkarmanın en masrafsız ve takip edilemeyecek yolu. Tüm aktarım işlemleri maksimum 1-2 saat sürecek, sadece o süre boyunca kripto tutmuş oluyorsunuz.
    Ytd

Sayfa 590/1023 İlkİlk ... 90490540580588589590591592600640690 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •