Sayfa 592/1003 İlkİlk ... 92492542582590591592593594602642692 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 4,729 - 4,736 arası.

Konu: Yatırım fonları vııı

1. tefaş serverinde sıkıntı var galiba.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

2. MAC serbest fonuyla ilgili bilgi yok değil mi?
    Bu yıl çıkacak mı acaba?

3.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    tacirlerimizin fonlarından bilgisi olan var mı acaba? bu gün sanırım çifte rekor kırıp ilklere imza atacaklar. hem fonları milyar sınırını aşacak, hem de fiyatı geç açıklama rekoru kıracaklar. acaba bu gün büyük gün olduğu için takasbankta tören falan yaptıktan sonra mı açıklama yapacaklar merak ettim kendileri.
    tkf'nin yarısını başka hsyf'lere dönüştürdüm. diğer yarısını da peyderpey dönüştüreceğim diğerlerine. 1 milyar portföy yönetilebilir olmaktan uzak artık yerli hisse senedi piyasasında derinlik olarak. bu fonları relatif olarak iyi yaptıran manevra yapmaları, kağıtlara çıkıp girmeleri idi.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

4.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    tkf'nin yarısını başka hsyf'lere dönüştürdüm. diğer yarısını da peyderpey dönüştüreceğim diğerlerine. 1 milyar portföy yönetilebilir olmaktan uzak artık yerli hisse senedi piyasasında derinlik olarak. bu fonları relatif olarak iyi yaptıran manevra yapmaları, kağıtlara çıkıp girmeleri idi.
    güya belli bir seviyeden sonra fon alımını kapatacaklardı. maşallah geleni buyur ediyorlar. şu saat olmuş, daha fiyat belli değil.

5.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    güya belli bir seviyeden sonra fon alımını kapatacaklardı. maşallah geleni buyur ediyorlar. şu saat olmuş, daha fiyat belli değil.
    Yani kapamasalar bile ikinci hisse fon açabilirler aslında, hem onların faydasına hem yatırımcının. Verinin gelmemesi ilginç hakkaten saat kaç oldu. Tefas sayfalarının yüklenmesi 5 dakikayı buluyor. Benim internette mi bir tuhaflık var, bunların serverında mı acaba

Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    İs bankası saklama tarafından fiyatlar henüz hesaplanmamış. O yüzden problem yaşanıyormuş

7.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Yani kapamasalar bile ikinci hisse fon açabilirler aslında, hem onların faydasına hem yatırımcının. Verinin gelmemesi ilginç hakkaten saat kaç oldu. Tefas sayfalarının yüklenmesi 5 dakikayı buluyor. Benim internette mi bir tuhaflık var, bunların serverında mı acaba
    tefaşın sitesinde de bir ağırlık var bu gün. bazan bende de sayfa gelmiyor. tekrar kapatıp açınca geliyor falan.

8. Pegasus'ta işlemler ve bekleyen emirler iptal edilecekmiş bir fonda vardı unuttum.

Sayfa 592/1003 İlkİlk ... 92492542582590591592593594602642692 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •