Sayfa 592/717 İlkİlk ... 92492542582590591592593594602642692 ... SonSon
Arama sonucu : 5736 madde; 4,729 - 4,736 arası.

Konu: IHYAY - İhlas Yayın Holding

1. Hayırdır pek bir dikkatinizi cekti
     Alıntı Originally Posted by körhacı Yazıyı Oku
    Sn çağrı bey x,xx olmasın. Xxx 3 haneli rakamlar çok iddialı olur. Olmaz mı olur. Örnek #ihaas
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sn çağrı bey x,xx olmasın. Xxx 3 haneli rakamlar çok iddialı olur. Olmaz mı olur. Örnek #ihaas
    Sn.k.hacı, borsada dayanılmaz olanlar bakarsın inanılmaz olur. Yanarım da 0,62 kuruştan dayanamayıp satıp, 100 lira olan nibaşa yanarım...
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    1,017
    Ne diyeceğimi bilemedim. Spek hissesi diye biraz alım yaptım sadece.
     Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    Hayırdır pek bir dikkatinizi cekti

4. Ama olmaz ki beş kuruş bile yatirilmaz diye tavsiye verip aldığınız zaman samimiyetiniz sorgulanır.
    Ne diyeceğimi bilemedim. Spek hissesi diye biraz alım yaptım sadece.

5. Marul bile 15 tl'ye satılıyor ihlas holding ve iştirak şirketlerinde 30 yıldır Devleti yönetenlerin ve spk kurumunun gözleri önünde açık ,aşikar,düzenli ve bilinçli bir soygun felaketi var küçük yatırımcılar maalesef göz yaşı döküyor belki buralardan sesimizi duyururuz ümidiyle yorumlarımızla sıkıntılarımızı dile getirmeye çalışıyoruz ama buraları da ele geçirmişler ...Vesselam..

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    1,017
    #ihyay #ihlas #iheva #ihlgm #ihgzt hepisini toplasan 1 ekmek etmiyor diye paylaşım yapmışlar. AKP gider ayak bunlardan bi atak beklemek ne kadar doğru olur bilemedim. Bugün biraz turşuluk aldık. Muco başkan benide öpmese bari

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    güneşin doğduğu yer
    Gönderi
    1,017
    Adamlar borsayı sadece soygun amaçlı kullanıyor. Halka açıklık artır bas bedelliyi. Kasayı boşalt. Ky de yıllardır maliyeti düşürmek için katılmak zorunda kalıyor. Ben bu girdaba girmem 3 5 kâr zarar kaçarım. Şansımıza rüzgar ters yönden eser ona bişey demem. Nasip artık. Ama dediğim gibi temel teknik bir beklentim yok. Sadece spek hissesi. Risk alalım biraz

8. Hiçbir Şeyin Dilini ve Kalbini Sertleştirmesine İzin Verme..
    Selam Olsun,Birisini İncitmesin Diye Kelimelerini Özenle Seçenlere...Rabbim,sonu olmayan başlangıçların,merhameti olmayan insanların ve tövbesi olmayan günahların peşine düşürme beni.. Hele hele Mücahit Ören soyguncusunun,acımasızının,merhametsizinin, hırsıznın,zaliminin peşine düşürme beni.. Amin..

Sayfa 592/717 İlkİlk ... 92492542582590591592593594602642692 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •