Sayfa 593/1009 İlkİlk ... 93493543583591592593594595603643693 ... SonSon
Arama sonucu : 8068 madde; 4,737 - 4,744 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

1. Muhammed yakut seçime bir hafta kala Hulusi nin videoları çıkacak insan yüzüne bakamayacak dedi darbe gecesi ile ilgili. Bundan da anladığım darbe gecesi şehit olan çoğu vatandaşı Hulusinin ekibi öldürmüş.

2. Mit kadrosunu tam ele geçirememişler sanki yada o kadro da vatanını seven dürüst insanlar var.

3.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Muhammed Yakut un annesinin evi MIT in karşısında adam bula bula annesine MIT in karşısında bulmuş. Bu adam mit den almıyorsa bu bilgileri kimden alabilir. Mit deki bazılarının kendini sağlama almak için bunları takip ediyor değişiklik olduğunda bizim suçumuz yok bak bunları takip ettik söyledik ama dinlenmediler diyecekler yada MIT de sağlam adamlar var.
    Secime bir hafta kala gorursun o MIT'in saglam adamlarini.

Itirafci siralarinda.

4.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Mit kadrosunu tam ele geçirememişler sanki yada o kadro da vatanını seven dürüst insanlar var.
    Tabiki vardir.

Ancak, sonucu, koca bir ulusu bu kadar ayaga dusurecek soygun ve yolsuzluk surerken, bunlarin mevcut olmalarinin pratikte faydasi ne ?

Durust hakimler, savcilar da var.

Sehit kaniyla islanmis bu topraklarda binbir guclukle kurulmus Cumhuriyeti mollaya satanlarin emrinde degilmi bunlar.

Tarikatlarin gudumunde degilmi.

Yukarda CHP'nin terorle isbirligi halinda oldugunu soyleyenler, hangi vicdanla yasiyorlar.

Damarlarinda MHP'nin irini dolasiyor.

Hepsinin.

5.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Secime bir hafta kala gorursun o MIT'in saglam adamlarini.

Itirafci siralarinda.
    Abi o belge bilgileri her yerden nasıl alabilirsin. İstihbarat olmadan. Hatırlarsanız Süleyman soylunun arasının iyi olmadığı emniyet teşkilatı müdürleri vardı. Birileri ya mezar kazıyor ya da çatışma var. İkinci akp dönemi için kendini hazırlayan biri kim olabilir mezar kazıyıcı arasında.

6.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Daha evvel benim de chp ve kk için eleştirel onlarca entrym var.Ama aday kk olduğu gün seçim sonuna kadar tek eleştirel yazım yok.O konu kapandı.Seçim sonuna kadar da açılmayacak.KK başkan olmalı oyum ona,muhalif kesim de aklına başına toplamalı,seçim pusulasında olasılığı olan iki aday var reis ve kk,seçimini isteyen reis lehine yapar isteyen kk,halinden memnun olan reise versin zaten.Lafı uzatmaya gerek yok.Ha sonra da yok ekonomik kriz canımıza okudu,yok merkez bankası bankalardaki dolarlara el koyuyor,kapalı kambiyo rejimine geçiliyor ,yok sansür var ekşi sözlük bile kapatıldı yok şu gazeteci tutuklandı falan bunlardan şikayet edilmeyecek.
    acikcasi bende aday belirlendikten sonra ayni dusunce de oldum.Fakat insallah ben yanilirim demekten de kendimi alamiyorum.
    Olurda herkesin dusundugu sey gerceklesirse de KK nin nasil ulkeyi,umutlari,gelecegi turk milletinden caldigini,ekonominin daha da icine ettigini yazacagim.

7. Sayın tınaz yazınız bana ise ben CHP liyim demedim.ben CHP li degilim dedim. Ben sadece diyoum ki "Kılıçdaroğlu çıksın desin ki benim PKK ile işim yok apoyu asla ama asla bırakmayacağız doğuda bölgesel bir yönetim olmayacak belediyelerin bolgesel polisi olmayacak üniter devletten asla taviz verilmeyecegim, terorun kökünü kaziyacagiz" desin milliyetçi cephe ona oy verecektir diyorum. Evet evet ben CHP li degilim çünkü artık Atatürk'ün kurmuş olduğu illere uymayan bir parti peki siz Atatürk'ün kurduğu kuruluş ilkelerine uyan bir CHP li misiniz? Gerçek Kuvayı milliyetçi CHP li iseniz benim üstte yazan k.k. nin demesi gereken cümlelerinde rahatsız olmamanız lazım.

Sayfa 593/1009 İlkİlk ... 93493543583591592593594595603643693 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •