Sayfa 593/1002 İlkİlk ... 93493543583591592593594595603643693 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 4,737 - 4,744 arası.

Konu: Viop - XXVII

Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Tebrikler bayım, her attığını vurdun bu aralar afiyetle yemeler dileyelim
    Teşekkürler.. Darısı herkese gönlünce..

Ezil makas, küçül de gel..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    13,443
     Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Hepimiz hem de nasıl terste kalıyoruz. Şu son rallide anahtari verenlerimiz oldu, morali bozulan ekran kapatan oldu. Yazmayan daha kimler neler var kimbilir. Bunlar olacak. Cauti ağabey senelerdir takip ederim çoğu beğendiği kağıdı almadım çoğunlukla da aynı pozda olmadım hep kendi aklim ve degerlendirmem ile hareket ettim ama bu demek değil ki kendisi çok değerli bir yazar değil. Her yazdığını ilgiyle okurum her sözünü de kulağıma küpe ederim, çok takılmamak lazım ötesine berisine. Sen de bence güzel yazıyorsun bu başlıkta herkesin bir birikimi bakış açısı düşünce sekli var hepsine saygı duymak lazım.

Ben sistem yapıyorum mesela aşırı mantıklı geliyor bana ve ekrana bakarken ne yapıyorsam onu koda dokuyorum, bir backtest yapıyorum başarılı işlem oranı %43... 100 kerede 57 kere yanılıyor yani. Cok normal.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    üstadım herkes yanılır burada bir şey yok.düne kadar ben bunları gündeme getirmedim.

dün peşi sıra forumda short olan arkadaşları görünce burada eskiden beri yapılan bir espri vardır:''pala herkesi short kamyonuna mı bindirdi '' diye espri yaptım.

bunu üzerine beyefendi oradan bana bir ton laf saydı..olay bu..buna hakkı yok .yoksa yanılmak doğal bir olay..İLK TAŞI ATINCA GERİSİ GELİR.

NEYSE KONUYU BİTİRDİM..

4. Yabancının doları mı bitti acep?

Demek sadece sen kazanacaksın, başka kimse kazanamayacak...

Eyy palabadem sen kim ya, kimsin sen? Haddini bili. Burda kürtaj yapıyeah...

Ytd.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

5.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    1,441 altında arkaya yaslanabiliriz.

fakat ilk orayı kırmak gerekir.
    kahvelerinizi yudumlayabilirsiniz...

Üleştikçe, kırılmayacak yer, aşılmayacak engel yoktur Bist'te..

Sığ bademli piyasası nassa.

Türküsü bile var..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    13,443
    1300 DEN AL VEREN 15 DAK. SİSTEM 1443 de sat verdi..(tam bar kapanışında vobun degeri).flat poz. koruyacağım..düşecekse düşsün ..ilk al dediği yerden longlarım.

(trade amaçlı short yapmadığımdan ,poz. almadım-esasında kendimi zor tuttum ama prensiplere uyacağım))

8. ayıcıklarım nasıl iyi mi böyle
    Batık ayıyım poz açacak halim yok

Sayfa 593/1002 İlkİlk ... 93493543583591592593594595603643693 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •