Sayfa 594/964 İlkİlk ... 94494544584592593594595596604644694 ... SonSon
Arama sonucu : 7712 madde; 4,745 - 4,752 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. Adam diyor ki "tüm forumlarda ky dileyip duruyor ahhh bir değerleme yapsa şirket mal mülk tonla uçar gider diye düşünüyor"

Be adam sen işi gücü bıraktın kervan forumlarını mı geziyosun nedir bu kervan takıntın diye sorarlar adama. Hem kervan hissen yok hem de bu kadar ilgileniyosun. Artık eminim senin bir misyonun var kendince. Ama bu satanların ahını alıp nereye kadar yol alabilirsin.

2.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Umarım herşey gönlünüzce olur. Ve herşey yatırımcı lehine olur. Bazı arkadaşların yaptığı mücadeleylde takdirle karşılıyoruz elbet.

İnanın benim ve bazı arkadaşımın lotların bir önemi yok.(tabi diğer yatırımcılar içim konuşamayız) Bunlara hakettikleri maddi ve manevi cezaları versinler yeter. Bir borsa bu kadar çirkefleştirilmesineb bu kadar kirletilmesine izin verilmemeli diye düşünüyoruz. Hatta bütün şirketlerine el koysalar biz lorlarımızdan bile vazgeçmeye hazırız

Bugünkü bildirimde spk nın davaya itirazı süreçte imiş, umarız dava tarafsız olarak ele alınır ve spk yada ve kuralları doğrultusunda en doğru şekilde sonuçlanır. Yatırımcılara için en önemli şey budur. İkincisi ise spk nında tespitleri dahilinde olan bu kadar çok sayıdaki yolsuzluktan hileden sonra devletin duyarlı olup şirket yönetimine el koymasıdır..)

Sadece bu ucuz düzenbazları mağdur göstermeye çalışan yorumlara, bu profesyonel hilebazları aklamaya çalışan yorumlara, veya bu sahtekarlık uzmanı adamlara dalkavukluk yaparak birşey elde etmeye çalışanların dedikleri veya demeye çalışıkları ucuzluklara tepkilerimiz oluyor, hepsi bu, ylne de surçi lisan ettiysek af ola!
     Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Adamların yıllardır yaptıkları ortada, niyetleri ortada, anaçları ortada. Ortaklık yararına olan yapılmaması gereken ama yapılanl ile yapılması gereken ama yapılmayan herşey ortada. Yatırımcıların iyi niyet ilişkisini bile geleneksel amaç ve niyetleri için aynı şekilde kullanmaya devam ettiklerine çok iyi okunabiliyor.

Herneyse şimdilik yinede grubun belirlediği zamana kadar herkes sabretmeli ve göstermelik yapmacık yapılan bir iki ilede kanmamalı.

Zamanı gelince davalar açılmalı. Adamlar 4 yıl boyunca her pisliği yapmış, Onun için Yeryüzünde ne kadar dava varsa açılmalı ) yanı konularla ilgili Farklı illerde farklı dayanışma grupları oluşturarak farklı farklı çok sayıda dava açılmalı.

Tabi bu davalar ve mücadele koordineli olarak adamların yediği her halt teknik açıklamalarla en etkili şekilde basın yayına, bürokratik ve siyasi otoritelere aktararak kamuoyuna yansıtılarak sürdürülmeli

Benim her zaman dediğim gibi. Yatırımcının kurtuluşu için iki şey var, birincisi Spk nın Danıştaya itirazı sonucu davanın yatırımcı lehine dönebilmesi, ikincisi devletin şirket yönetimine bir an önce el koyması.

Diğer bütün durumlarda en fazla bir kaç yapmacık işle hisseyi biraz yükseltip yatırımcıya küçük bir teselli verirler en fazla. Ve bu dört yılda olduğu gibi hep yatırımcıyı hisseden kovuşturmak için herşey yapmaya devam edeceklerdir diye düşünüyorum.

Bazı hukuksal sıkışmalardan dolayı yeni cici ve muhteşem yönetim efsanesi ise geçici rahatlama için çıkarılmış stratejik bir efsane. Yeni yönetim diye birşey yok, yönetim hep aynı yönetim sadece yeni oflsleme dekorasyonu ve maskeleme farkı yapmak zorunda kaldılar. Eğer SPK tespit ve suç duyuruları yapmasaydı ve buna dayalı bazı endişelere düşmeselerdi bu yeni ofis dekorasyonuna ve maskelemelerede ihtiyac olmayacaktı.

Neyse şimdilik biraz daha sabır gerekiyor sanırım
    Hayırdır. En önden sen gülücükler saçıyorsun. Devlet el koysun falan diyordun.
    Hisseleri yakmıştın.

3.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Umarım herşey gönlünüzce olur. Ve herşey yatırımcı lehine olur. Bazı arkadaşların yaptığı mücadeleylde takdirle karşılıyoruz elbet.

İnanın benim ve bazı arkadaşımın lotların bir önemi yok.(tabi diğer yatırımcılar içim konuşamayız) Bunlara hakettikleri maddi ve manevi cezaları versinler yeter. Bir borsa bu kadar çirkefleştirilmesineb bu kadar kirletilmesine izin verilmemeli diye düşünüyoruz. Hatta bütün şirketlerine el koysalar biz lorlarımızdan bile vazgeçmeye hazırız

Bugünkü bildirimde spk nın davaya itirazı süreçte imiş, umarız dava tarafsız olarak ele alınır ve spk yada ve kuralları doğrultusunda en doğru şekilde sonuçlanır. Yatırımcılara için en önemli şey budur. İkincisi ise spk nında tespitleri dahilinde olan bu kadar çok sayıdaki yolsuzluktan hileden sonra devletin duyarlı olup şirket yönetimine el koymasıdır..)

Sadece bu ucuz düzenbazları mağdur göstermeye çalışan yorumlara, bu profesyonel hilebazları aklamaya çalışan yorumlara, veya bu sahtekarlık uzmanı adamlara dalkavukluk yaparak birşey elde etmeye çalışanların dedikleri veya demeye çalışıkları ucuzluklara tepkilerimiz oluyor, hepsi bu, ylne de surçi lisan ettiysek af ola!
     Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Hotel değerlendirmesi üs kullanım hakkı değer, bina değeri, ve sizin dediğiniz diğer unsurlar değerlendirmede hesaba katılır. Ayrıca Bursadaki iki hotel ile Marmaris hotelinin gibi arsa mülkiyeti şirkette ait olduğu için üs kullanım hakkı değeri değil de arsa değeri değerlendirmede hesaba katılır.

Ben asıl süprizi diğer onlarca gayrimenkulün güncel değerinden bekliyorum.

Yeni bir düzenleme ile;
    Şirketin işletmesini yaptığı hotelleri güncel değeriyle -Maddi duran varlıklar-
    Diğer bütün gayrimenkulleri de güncel değeriyle -Yatırım amaçlı gayrimenkuller- kısmında aktarmaları ve dip notlarda bu varlıkları nitelikleriyle listelemeleri iyi bir çalışma olur.
    Borsa normaları içinde olması gereken budur; yatırımcıya şeffaf şekilde sunumlar yapılmalı.

Neyse, bu girişim ile, yönetim artık ilk etapta şirketin kredibiletesini yükselterek bu şirketi ayağa kaldıracağız sinyali vermiştir..

Daha öncede 1.00 nominal değerde hisse devri yapılmasını da ilk etapta piyasaya hisseye bu değeri biçiyorum sinyali verildiği yorumunu yapmıştık..
    Yaksana sen hisselerini. Dava açıyordun hani.

Forumlarda yazanlar sadece ky. değildir. Yorum yapanların içinde aracı kurum çalışanları, şirket çalışanları ve günlük al satçıların ve bunlar gibi bir sürü kişinin olduğunu unutmayın. Bu tipler sadece kervanda yok diger hisselerde de bolca var ve gerçekten ky. istedikleri gibi etkiliyorlar bu yüzden hisse alırken yada satarken buradaki yorumlara göre hareket etmeyin.
    Artık kervan yolunu çizdi hedefi yukarı fazla yoruma ve düşünmeye gerek yok al hisseni bekle.

5. Forumlar bilgi ve düşünce paylaşım yerine insanları etkileme platformuna dönüşmüş.
    Bir kaç kişi daha var aklımda onlarda gelsin yazsın bakalım.

6. arkdaşlar görüyorsunuz söylemeye gerek yok

hisse ölye tavan çekti mi ceza yiyor. çıkmak istiyor ama çıkan hisselere allerjisi olan spk, ceza veriyor. o nedenle ufak ufak çıkıyor diye düşünüyorum.
    İnsan borsaya kızarak fazla yol alamaz.
    Edvin Lefevre

7. 25 milyon lotu kafanıza yiyeceksiniz diyen SiHİRLİ biri var mesela. Milletten yemediği küfür kalmamış,
    Öbür köyde döktürüyor iki gündür. Elindeki malı(varsa) sattı mı acep. Kafaya yemeden.sanmam.

8. 47 kapattık. Sattın mı ixsir4. Kafana mal yeme bak. Akıllı ol. Sat git.sonra ağlama.

Sayfa 594/964 İlkİlk ... 94494544584592593594595596604644694 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •