Sayfa 595/1032 İlkİlk ... 95495545585593594595596597605645695 ... SonSon
Arama sonucu : 8252 madde; 4,753 - 4,760 arası.

Konu: HALK Cafe - I

1. Ev hapsi verilen papazı geri hapis haneye sokmazlar diye düşünüyorum...

2. https://www.sozcu.com.tr/2018/gundem...svuru-2659350/

TEK BİR MANTIKLI ÇÖZÜM VAR... İNŞALLAH DOĞRU YOL BULUNUR...

Drexty kardesim, trole yem olmadim.

Ben en basindan dedim bu topige dadanmalarina engel olacagim elimden geldgince ki takip edenler rahat etsin. Trolu engellemenin tek bir yolu vardir, ceza alirsiniz ikiniz de. Biz ceza aldik, adam 2. rumuzundan aynen devam. Sizlere soyledim siz bulasmayin, ceza almayin diye kac kere. Allahtan sen almamissin.

Rezalete devam. Hissenin hareketleri olumlu birseyler cikacagini gostermiyorbize maalesef.

5. 666 hoş geldin, şövalye ruhlu bir adammışsın, tebrik ederim.
    Elimdeki nakidi PP fonunda tutuyorum ve sadece ayağıma fırsat geldiğinde kısa vadeli gir-çık yapıyorum. Tüm TL portföyüm 30.4.2025 vadeli Forward dolar alım (43 TL) sözleşmesi ile hedge'lenmiştir.

Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    666 hoş geldin, şövalye ruhlu bir adammışsın, tebrik ederim.
    Tahta cok kotu. Bu is yine yatacak gibi.

7. HALKB'nin ana yabancı hissedarlarının (fonlar) ellerindeki hisse sayısı son aylarda hemen hemen hiç değişmedi. Mondrian elindeki 76 milyon lotu aynen tutuyor, Vanguard'a ait 3 fonda toplamda 39 milyon hisse aynen duruyor, Blackrock fonlarının elindeki 20 milyon lot da tutulmaya devam ediliyor. Dimensional grubun da elinde 25 milyon lota yakın hisse mevcut. Son aylarda hissenin son derece volatil bir dönem geçirmesine rağmen bu 4 yabancı fonun elinde tuttuğu 160 milyon lot, ki tedavüldeki adedin 4 te 1 inden fazladır, hemen hiç değişime uğramadan elde tutulmaya devam ediliyor. Kopernik Global Investors isimli bir fonun son aylardaki alımları dikkatimi çekti. Bu fon 3.2 milyar dolarlık bir fon ve Tampa, Florida, ABD merkezlidir. Geçen Haziran'dan itibaren agresif şekilde HALKB hissesi alımı yaptı durdu Kopernik, şu anda 2 ayrı fonunun bünyesinde 10 milyon lot HALKB bulunuyor. Kasım Gaffar, bu fonun üst düzey yöneticilerindendir, bir bildiği var herhalde.
    Elimdeki nakidi PP fonunda tutuyorum ve sadece ayağıma fırsat geldiğinde kısa vadeli gir-çık yapıyorum. Tüm TL portföyüm 30.4.2025 vadeli Forward dolar alım (43 TL) sözleşmesi ile hedge'lenmiştir.

8. Hissenin son yükselişi yine sahte çıktı, çıktığı gibi geri geldi.
    Binbir zahmetle yaptığı primi büyük bir hızla geri veriyor maalesef.
    Fiyat altıya yaklaştıkça satıcıların hevesi kırılıyor gibi geliyor bana, dilerim tutunur buralarda.

Sayfa 595/1032 İlkİlk ... 95495545585593594595596597605645695 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •