Sayfa 598/650 İlkİlk ... 98498548588596597598599600608648 ... SonSon
Arama sonucu : 5194 madde; 4,777 - 4,784 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. 25,30 larada düştü batırdın beni
    kaybetmek kolay kazanmak zordur.

2. sanırım çatı holding verus kağıdı baskılıyor 5 milyon lot vertu hissesi satacağını söylemişlerdi yanlış hatırlamıyorsam,onu bitirince neyle önünü kesecek ayrıca bu satışı kime yapıyor kim alıyor onuda bilmiyoruz belkide satacağım deyip başka hesaplardan bu değerli kağıdı kendileri topluyor ,çünkü bu kar bu fiyat ölü eşek fiyatı ,iyice topladıktan sonra topuklatabilirler , varyasyon çok yönlü ,ama inancım er geç bu kağıt diğer kağıtların en az üç beş katı karla fiyatlanacağıdır

3. Yarasa ve Horasanlı ya aydınlatıcı yazıları için teşekkür ederim. Verus u da radarıma alma fikrini pekiştirdi yazılarınız. Gelecekte heyecan verici gelişmeler olabileceğini düşünüyorum.

4. zararına sattım beş milyon lot satacaklarmış daha bir milyon lot sattılar daha var satacakları bize rastlar hep

5. bu dikiş tutmuyorki devamlı aşağıya geliyor

6. hergün 592.005 lot satıyor iki gündür bugünde sattıysa sattığı belli haftayada devam eder Allah kahretsin ne şans yav

7.  Alıntı Originally Posted by teafull Yazıyı Oku
    hergün 592.005 lot satıyor iki gündür bugünde sattıysa sattığı belli haftayada devam eder Allah kahretsin ne şans yav
    Belli olmuyor önceki satışı aylar önceydi ,bakmak lazım toplam ne kadar oldu diye.Satmaya arada verebilir .Ama bu fiyatların altına değil genelde üstüne veriyor.Dün 26 dan vermiş ,bu gün satışı yok gibi.Satmak için biraz yukarı çekmesi gerekir diye düşünüyorum

8. 5.920.050 lot satılacakmış aylar önce 592.005 lot aylar önce satmış üç kere olmuş toplam1.800.000 lot satılmış 4 milyon lot kalmış bugün düştüğüne göre bugünde satmıştır herhalde fiat daha düşermi çıkardamı satarlar artık bilmiyorum

Sayfa 598/650 İlkİlk ... 98498548588596597598599600608648 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •