Sayfa 599/1002 İlkİlk ... 99499549589597598599600601609649699 ... SonSon
Arama sonucu : 8013 madde; 4,785 - 4,792 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Öztürk Serengil kumar tutkusu vardı ama adam bazen günde üç film çekiyordu. Kumardan kalan kısım ile kızı Seren Serengile yine de servet bıraktı. Serdarin üstünde çul yok.

Bu kim Brooke Shields'mi, magazin işlerine sen girme bana bırak.

Öztürk Serengilin bundan başka 2 oğlu daha var, sen şimdi Finli biriyle evlendiğini de bilmezsin.

Neyse kumarbazdan miras ancak 3 + 1 kalır.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Meali; mevtaları unutun.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

3. Yeraltı dünyasının ünlü kabadayıları cumhur ittifakından sonra bir şekilde af edildi. Kürşat Yılmaz, A. Çakıcı. Bugün İsmail saymaz başka bir olay yazmış. Adamlar MHP den siyasi destek alarak bir nevi dokunulmazlık zırhına kavuşmuştur. Muhtemeldir ki belli bir pay veriyordur birilerine. Sinan Ateş cinayetinin arkasındakiler daha çıkarılmak istenmiyor bir şekilde soğutulup kapatılacak. Hukuk, ekonomi, eğitim, çevre, tarım, hayvancık vs bir vok alanın içine ettiler geriye çok bişi kalmadı. 4 senede o eksik kısımları da tamamlar. Vatan millet bayrak diyerek. Ortağı da milliyetçi.

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Meali; mevtaları unutun.
    400 bin kamyonluk yığını tek biryere yığılmayacağını söyleyen bir tane denetim elemanı gelmemiş mi oraya ?

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

5. Bir hipne var şoförü ile videoları var diyorlardı. Ne olduysa hasta ziyareti sonrası döndü ortak oldu. O gün bugündür vatan millet bayrak diyerek milletin a...sini şey ediyorlar.

Çıkan curüfün yumuşaklığını düşünün, toprağı biraz eşeleyen herkes bilir toprağın ne kadar sert olduğunu.

Sıfır önlemle curüf dağı yapmışlar, nakliye maliyetini düşürmek için, nasıl olsa Türkiyedeler.

Madende Amet ölmüş Memet ölmüş, köyde siyanürden Kezban ölmüş Hatçe ölmüş hiç önemli değil
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    400 bin kamyonluk yığını tek biryere yığılmayacağını söyleyen bir tane denetim elemanı gelmemiş mi oraya ?

O konu, bir sonraki gönderimde.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

8.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    seçimde oyları bize verirseniz bir ihtimal kalkabilir diye demeç verirlerse şaşırmam..

Sayfa 599/1002 İlkİlk ... 99499549589597598599600601609649699 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •