Sayfa 6/195 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon
Arama sonucu : 1559 madde; 41 - 48 arası.

Konu: Mevduat faizimi yoksa Para piyasası fonu mu

Alıntı Originally Posted by t.axaray Yazıyı Oku
    Evet biliyorum bunları...İşbankasında da aynı ama ben özel oran aldım...sabitlediler 100 TL de alsam 100 binde aynı oran geçerli akbanka göre 5milyon+ nın komisyonu...
    sizin komisyon oranı harikaymış dilerseniz akyatırımla da bir görüşün. Belki aynı olanakları sunarlar.
    Son düzenleme : Banaspati; 12-01-2019 saat: 11:56.

2. Hocam hayırlı günler. Ben de fon biriktiriyorum fakat benim fonlarım çok farklı.
    # İş bankası elektrikli araçlar fonu
    # akbank portföy yeni teknolojiler yabancı hisse senedi fonu.

Ben biraz daha uzun vadeli ve geleceğe yatırım yapıyorum. Fikrinizi almak isterim . İyi günler .

SM-G920F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by cahilordinaryus Yazıyı Oku
    Hocam hayırlı günler. Ben de fon biriktiriyorum fakat benim fonlarım çok farklı.

Ben biraz daha uzun vadeli ve geleceğe yatırım yapıyorum. Fikrinizi almak isterim . İyi günler .

3 Ay önce başladıysanız bu fonları almaya şu an %10'dan fazla zarar gözüküyor fonlarınızda. Risk değerlendirmenize göre uzun vadeli düşünüyorsunuz bu yüzden problem olmayacaktır kısa süreli düşüşler sizin için sanırım. KAP'tan fon dağılım raporlarını takip etmenizi öneririm. AKBANK'ın fon içeriği güzel gözüküyor.
    AKBANK YENI TEKNOLOJILER.jpg

4. Sayfa hayırlı olsun.t.axaray .güzel bilgiler var.para piyasası fonunda mevduat karşılığı yüzde kaça karşılık geliyor.mesela işbsbk para piyasası fonunun günlük getırısı .altın fonlarınıda arastırdınızmı onlarda durum ne acaba

5. Son 3 ayda mesela şu fon çok getirmiş uçmuş dıyebıldıgınız bir fona rastladınızmı .araştırmalarda .ben baktım genelde riskli fonlar bıle çoğu zarar gözüküyor.para piyasası fena değil gıbı

Daha önce eklemiştim bu tabloyu.....

http://www.hisse.net/topluluk/showth...75#post3040875

Alıntı Originally Posted by t.axaray Yazıyı Oku
    pazartesi fiyatı da belli oldu..cumadan pazartesiye 3 günlük açıklanıyor..

Alıntı Originally Posted by zaftra Yazıyı Oku
    Sayfa hayırlı olsun.t.axaray .güzel bilgiler var.para piyasası fonunda mevduat karşılığı yüzde kaça karşılık geliyor.mesela işbsbk para piyasası fonunun günlük getırısı .altın fonlarınıda arastırdınızmı onlarda durum ne acaba
    sondan ikinci sıra fonun faiz oranı.... son sıra ise mevduata karşılık gelen orandır......
    Yazın Arsa... Kışın Borsa

Alıntı Originally Posted by cahilordinaryus Yazıyı Oku
    Hocam hayırlı günler. Ben de fon biriktiriyorum fakat benim fonlarım çok farklı.

Alıntı Originally Posted by zaftra Yazıyı Oku
    Sayfa hayırlı olsun.t.axaray .güzel bilgiler var.para piyasası fonunda mevduat karşılığı yüzde kaça karşılık geliyor.mesela işbsbk para piyasası fonunun günlük getırısı .altın fonlarınıda arastırdınızmı onlarda durum ne acaba

ben araştırmadım bana uygun değil..niye uygun değil açıklamak isterim...Hisse senedine yatırım yapmayı seviyorum...Alırken de sattığımda da bu para piyasası fonunu anında alıp satılabildiği için hisse senedine dönüştürmek..hisse senedini sattığımda da bu para piyasası fonuna dönüştürmek çok kolay oluyor...sizin söylediğiniz fonlar gibi tip fonları kullanan varsa diye de bir yazı yazmıştım...link aşağıda

http://www.hisse.net/topluluk/showth...09#post3041709
    Yazın Arsa... Kışın Borsa

8.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    3 Ay önce başladıysanız bu fonları almaya şu an %10'dan fazla zarar gözüküyor fonlarınızda. Risk değerlendirmenize göre uzun vadeli düşünüyorsunuz bu yüzden problem olmayacaktır kısa süreli düşüşler sizin için sanırım. KAP'tan fon dağılım raporlarını takip etmenizi öneririm. AKBANK'ın fon içeriği güzel gözüküyor.
    AKBANK YENI TEKNOLOJILER.jpg
    Aynen şu an zararda ama azar azar biriktiriyorum

Sayfa 6/195 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •