Sayfa 6/467 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon
Arama sonucu : 3736 madde; 41 - 48 arası.

Konu: CEMTS - Cemtaş Çelik Makina

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    KARŞIYAKA
    Gönderi
    885
    28 Şubat, endeks 99 bin...CEMTS 5,40 tl...

06 Mart, endeks 110 bin...CEMTS 6,25 tl...

Yani demek istediğim, 11 bin artı puanın tahta üzerindeki getirisi 0,85 krş.

Bu kansız lanet, endeks çıkarken savsaklanır, nazlanır, kıçını yerden kaldırmaz.

Yatay ve düşen endekste gömülecek toprak arar kendisine...

90 bin endeksten, 124,500 endekse gittiği zaman süresinde de, verem etti...

Başka tahtalar o süre içinde bunu 2 ye katladılar...

Bu veremli tam başını kaldıracak anında 9,80 gösterip asfalta yapıştırdılar...

İnsan düşünüyor o zamanlar, ulen bu tahta yeterince prim yapmadı bunu satsam ne alacam diye.

Son 25 gündür de sonuç ortada...yarın bir gün endekslerde yine ralli başlasa bile bu kansız kabız olacak.

Çünkü bu tahtanın sahibi böyle istiyor...

YTD...

2. Hani birisi tuvalete girmiş tam karşısında "sağa bak" yazıyormuş.Sağa bakmış, orada "sola bak" yazıyormuş.Sola bakmış,orada da "arkaya bak yazıyormuş.Arkaya bakmış ve orada da " ne bakınıp duruyosun mıçsana " yazıyormuş.
    Şimdi de ben diyorum ki; ağlaşıp durmanın zamanı değil. Borsa zaten rezil bir borsa.Şu hale bakın.Lakin fırsat da veriyor hani.
    Ama bakın Cemtaş speki endekse göre oynuyor aklısıra.Verdikçe veriyor.
    Oysa lmanya'da fabrika siparişleri son beşbuçuk yılın zirvesinde.Euro dolar paritesi euro lehine şaha kalkmış.Ama gel gör ki Cemtaş speki bağlamış programa habire düşürüyor.Ben de zarar da etsem her kademeden ufak ufak alıyorum.

3. maalesef cuma günü maliyet düşürmek için aldığım anda beni pişman etti spek.. gözü yere bakıyor, malı verip anında düşüşe devam ediyor.. umarım son ayak oyunlarıdır bunlar, sen de oyun varsa bende de sabır var sayın spek, gözümün çiçeği senden ekmek yemeden bu trenden inmeyecem yatırım tavsiyesi değildir.

4. coğrafi ve küresel krizler yetmezmiş gibi bir de petrolün varil fiyatı sert düşüşler görmeye başlamış.. şaşırdık mı? hayır.. sırada gök taşı var sanırım) ulen ne badireler atlatıyor yurdum ky'si bee..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    KARŞIYAKA
    Gönderi
    885
    Sanırsam patron ve taşeronları ishal oldu...

Eskiden kabız takılıyorlardı...şimdi ne varsa saldılar.

Buda yetmezmiş gibi üstüne basıp geziyorlar tahtada.

Ulan, biz zaten düşeceğimiz kadar düştük...

Yukarıdan verdiğin malları destek atarak bu fiyatlardan yerine koy bari.

Ama nerdeee, ağa kendini sıfırlıyor...

YTD....

6. sahiden biz zaten düşeceğimiz kadar düşmüşüz, bi de bist'e uyan diğer hisselerle birlikte de düş.. e noolacak peki..yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    KARŞIYAKA
    Gönderi
    885
     Alıntı Originally Posted by yavuzas Yazıyı Oku
    sahiden biz zaten düşeceğimiz kadar düşmüşüz, bi de bist'e uyan diğer hisselerle birlikte de düş.. e noolacak peki..yatırım tavsiyesi değildir.
    Patron bizi diskoya götür...

Çok gömdü, bir tavan yakışır CEMTS a...

YTD...

8. Tahtacı 9-10 arası sattıklarını geri almaya başladı sanki, şimdi oralara tekrar dönmesi için %50 den fazla çıkması lazım, vay ki ne vay.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Sayfa 6/467 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •