Sayfa 6/278 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon
Arama sonucu : 2223 madde; 41 - 48 arası.

Konu: DERHL - Derlüks Yatırım Holding

1. 53 bin lot talep ettim..30800 lot gelmiş...hayırlısı bakalım..

Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    53 bin lot talep ettim..30800 lot gelmiş...hayırlısı bakalım..
    Yaklaşık iki kat talep
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Kap : DERAS.HE sırasında gerçekleştirilen halka arz müzayedesi yeterli talebin oluşması ve aracı üyenin talebi üzerine 27.06.2019 tarihi ( BUGÜN) itibari ile tamamlanmıştır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

https://www.resimag.com/p1/10601af36ac.jpeg

https://www.resimag.com/p1/c9e7a7774cc.jpeg

Acaba meksa nesne bu kadar aldı? hangi aracı kurumdan talep girilirse ona pay vermek zorunda müşterisi çok olan ve daha çok talep eden daha çok alır
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Derim ve derluks aynı kulvarda sırf dikkat çekmek için bugün yani halka arz günü derim e hareket yaptırdılar derim sığ ve hacimsiz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
     Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Derim ve derluks aynı kulvarda sırf dikkat çekmek için bugün yani halka arz günü derim e hareket yaptırdılar derim sığ ve hacimsiz
    bu mu yani acıklama yahu derlüks borca batık bir sirket , derimin varlıkları derlüksün 4 katı ve borcu fazla değil ve aynı PD ile arz oluyor sence normal mi ?
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    aşağı yukarı yapıp piyasyı mala boğacaklar gözü acık olan en yüksekten satar olay basit, bilanco okuyun arkadaslar , yoksa macera arayana diyecek bir seyimiz yok zaten
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

Alıntı Originally Posted by ümit05 Yazıyı Oku
    bu mu yani acıklama yahu derlüks borca batık bir sirket , derimin varlıkları derlüksün 4 katı ve borcu fazla değil ve aynı PD ile arz oluyor sence normal mi ?
    Hayırlısı Allah'tan hiçbirini kötülemem hepsi bu ulkenin değerleri az çok vergi ödüyorlar smart ceoem hepsi borç kapadı bankadan alacağına halka arz ile kapasın en azından yüksek faizden kâr eder

Sayfa 6/278 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •