Sayfa 6/65 İlkİlk ... 456781656 ... SonSon
Arama sonucu : 517 madde; 41 - 48 arası.

Konu: DMSAS - Demisaş Döküm

1. Tahtadaki hareketlere bakılırsa bedelsiz haberi bugün yarın kap a düşebilir.

Alıntı Originally Posted by SeNeR38 Yazıyı Oku
    Tahtadaki hareketlere bakılırsa bedelsiz haberi bugün yarın kap a düşebilir.
    mantıken temettüden sonra olur kafa karışıklığı olmasın diye..

3. Bence de öyle olmalı ama bedelsiz tescil haberi gelebilir , ben de bölünmenin temettüden sonra olacağını düşünüyorum yoksa oran % 13,5 x1,9 a gelir ki mantıksız olur.

Alıntı Originally Posted by SeNeR38 Yazıyı Oku
    Bence de öyle olmalı ama bedelsiz tescil haberi gelebilir , ben de bölünmenin temettüden sonra olacağını düşünüyorum yoksa oran % 13,5 x1,9 a gelir ki mantıksız olur.
    bir önemi yok ama bugün dediğiniz gibi bir heyecan var..sanki 8.40 gibi kapatacak direnç noktası..

Alıntı Originally Posted by lacivert Yazıyı Oku
    REX ortak, yatırımcı ilişkilerini aradım 3-4 gün önce, bu enflasyon ve hisse fiyatı konusunu söyledim, ayrıca tahtadaki durumu da soyeldim, şirket yöneticileri sarky alıyor ise dmsas ta almalı bu güveni artırır, tüm bunları ve daha fazlasını mail attım, yönetime ileteceklerini söylediler, dmsas üvey evlat olmamalı, Allah hepimizin yardımcısı olsun.Zor iş bu iş. Selamlar.Ytd.
    zor olan doğru hisseyi bulmak..dmsas emin ol doğru hisse...

6.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    zor olan doğru hisseyi bulmak..dmsas emin ol doğru hisse...
    Rex neye göre doğru hisse f/k mi düşük sektöre göre değil, beklenen bir gelişme mi var yok, hisse de teknik bir trend mi var yok. Al sat için doğru hisse olabilir, lakin orda da alternatifi çok, kendimizi kandırmayı bırakalım bence. Sadece togg hikayesi belki beklenti oluşturabilir ama dmsas a gelene kadar bir sürü başka şirketi ilgilendiren bir konu o da. Bu hisse dibine kadar spekülatif gidecekse spekülatif sebeplerle gidecek. Bunu unutmamak lazım.

sarky yöneticileri zamanında dmsas da aldı o günleri de bilirim. Tek kuruşluk dmsas alınmıyor sürekli sarky alınıyorsa, demekki sarky daha doğru, daha mantıklı ve daha ucuz bir hisse.

Alıntı Originally Posted by Cover13 Yazıyı Oku
    Rex neye göre doğru hisse f/k mi düşük sektöre göre değil, beklenen bir gelişme mi var yok, hisse de teknik bir trend mi var yok. Al sat için doğru hisse olabilir, lakin orda da alternatifi çok, kendimizi kandırmayı bırakalım bence. Sadece togg hikayesi belki beklenti oluşturabilir ama dmsas a gelene kadar bir sürü başka şirketi ilgilendiren bir konu o da. Bu hisse dibine kadar spekülatif gidecekse spekülatif sebeplerle gidecek. Bunu unutmamak lazım.

sarky yöneticileri zamanında dmsas da aldı o günleri de bilirim. Tek kuruşluk dmsas alınmıyor sürekli sarky alınıyorsa, demekki sarky daha doğru, daha mantıklı ve daha ucuz bir hisse.
    zaman gösterecek ortak..ben kendi tecrübeme güveniyorum...

8. Sarky yöneticilerinin sadece sarky alması dmsas almaması çok yanlış bir yaklaşım, madem dmsas in %44 u sarky nin aslında sarky almak, dmsas tan da % 44 almak demek ama vatandaş bunu böyle yorumlamiyor ise o zaman sarky alan dmsas ta almalı, ben bu hisse de bugün varım yarın yokum, ama yöneticiler bu hisseye üvey evlat muamelesi yapmamalı, sarky/dmsas şeklinde bir denklemi incelerseniz, dmsas in son yıllarda ne kadar ucuzladigini görürsünüz, bunda spekülatif hareketlere izin veren kurum yada kişilerinde payı var, neden yükselmiyor, çünkü eldeki bir kuş daldaki 3 kuştan iyidir, mesela ben bunu bekleyeceğime satıp istediğim yeri alırsam seneye kesin o arsa yüzde 100 kazandırır, paramın hepsini arsaya yatırırım, şu an yarısı dmsas ta , dmsas yüzde 100 bile yapsa bir senede diğer yarısı altın altın yüzde 100 yapmazsa yine arsaya göre zarar ederim. Kısaca çok geride kaldı ve buna doğru hisse diyebilmem için şu an en az 10 olmalıydı. Al sata gelirsek, Cover in dediği gibi buna gelene kadar çok hisse var. İşin özeti biraz toparlasin, foruma eski bir dost olarak gelicem, özelden cover, REX ve Mehmetk ya bahçe bostan fotosu atacağım )))

Sayfa 6/65 İlkİlk ... 456781656 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •