Onemli Gunler Banner
Sayfa 6/464 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon
Arama sonucu : 3709 madde; 41 - 48 arası.

Konu: ZOREN - Zorlu Enerji

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. 27 Mart günü demiştim 2.19 ile 2 li tepe yaptı, burayı kıramadı, yön aşağı, 1.4* lar olabilir demiştim, ya da ona benzer birşeyler karaladım. Speği belli, hareketleri aynı, bildiğini okuyor, düşerken yedire yedire basıyor, 1.1* lara gelirse de şaşırmam. Yatırımcıyı işte böyle perişan ediyorlar, her defasında endeksten çok daha sert düşüyor. 2 li tepe yapan 2. li dip yapar mı? Ben beklerim, 1.3* lara gelirse atlarım. Şunun şurasında ne kaldı. Speği çok gaddar ve acımasız, 3-5 kademe beni kesmez. Sabredip zamanı gelince affetmicem.

Yatırım al sat tut tavsiyesi değildir.

3. Neyazık ki borsa bildiğin para kaybetme yeri. Yatırımcı inanıyor, güveniyor, ama sonu hep hüsran. Sonra gelde borsaya girecek yatırımcı ara ki bulasın. Nasıl gelsin, niye gelsin, hergün paraşütsüz basıyorlar, niye tasarruflarını çar çur etsin.

Yatırım al sat tut tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by krepi Yazıyı Oku
    sayin val bilanco ne zaman aciklanacakmis sordun mu?
    10 Mayıs Sn krepi,
    saygılar,

5.  Alıntı Originally Posted by krepi Yazıyı Oku
    sayin val bilanco ne zaman aciklanacakmis sordun mu?
     Alıntı Originally Posted by the Simon Yazıyı Oku
    Sn Val, bizler kağıdın bu hareketlerine alışık olmamız lazım diye düşünüyorum.Ne dersiniz.Bu hareketlerin bize yabancı olmaması lazım
    saygılar,
    Evet kesinlikle alışkınız sayın the Simon.

Sayın krepi, şirketi arayıp sormadım bu konuda. Biliyorsun herşey peruklu ne zaman isterse... Son gün 10 Mayıs.
    işte yüzyılın teknik yorumu bu: "cuma günü papazı salarlarsa endeks 105-107 bine garan ve halk 9-10 aralığına gider."

sagolun ortaklar.Insallah güzel bir gün olur.

bilmem kac senen sonra kar aciklamasi beklenen sirket deli satis yiyor.

8. -abd nin fransa ve İngiltere ile birlikte suriyeye saldırması vede tayyibin erken seçim kararı alması endekste zücaciyeye giren fil etkisi yapmış gibi görünür...

Sayfa 6/464 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •