Sayfa 6/199 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon
Arama sonucu : 1586 madde; 41 - 48 arası.

Konu: USAS - Usaş yatırımlar Holding

1. Ben gs de yazmaya basladigimda 20 idi bunuda yassana ben hala gs deyim ytddddd

2. Insallah yukselir ben gelince iflah olmuyorsa bence sat kac ytddddd

3.  Alıntı Originally Posted by Hagi2014 Yazıyı Oku
    Insallah yukselir ben gelince iflah olmuyorsa bence sat kac ytddddd
    Satmiyacam.sen de inşallah kazanirsin.ama sizin kesin yükselecek tarzi konuşmalarin biraz sinir yapiyor.hem gs de hem de burda.bide hep tersi cikmiyor mu.gs de diyelimki 32:200 kapattisa spek erkeksen 32 kapat diyen 30.300 erkeksen 30 alti göster diyen degilmisin. .Spek erkekmis bak.ne oldu dovecen mu onu.ytd

Sent from my GT-I9300 using hisse.net mobile app

file:///C:/Users/pb/Downloads/USAS%20(1).pdf

5. Bak kardesim istedigi kadar dusursun benim yazilari okuyorsan biliyorsundur paramin asla hepsini hisseye bahlamam en cok yarisi geri kalaninida boyle speklere saklarim gs de uzun vadeciyim isterse 20 ye dusursun alacak param var kendi bilir projeleri olan oteli bitmek uzere olan bir hisse bu eninde sonunda yukselecek gs yikaptircak degillerya elaleme ytddddddd

6. Usasa gelince bu riza belli olmaz nezaman cikar cemasin yuzde 76 si usasin cemas ta degerli bir firma o bile usas in kac kati su an riza dan guclusu buraya geldimi mecburen ucar usas riza yi bile tinlamaz donuna kadar alirlar valla tabi riza uyanik adamdir sonucta hisse de alici saticilarin yuzde 99 unu konturolde tutuyorki kimse gelip ondan once hisseye coreklenmesin ytddddddd

7. Spk dan tokatida yedi riza demistik spk eski spk degil cemas huselerini 0.66 satip bir gafta sonra 0.92 ye geri alinca usas 1 milyon tl zarar etmisti spk bunu rizaya odetecek usasa 1 milyon tl yi geri odicek boylece spk nin nasil riza yi izledigini anladik riza nin isi zor artik oyle hiseleri bedavaya satip hem milleti zarara ugratma hemde hisenin deyerini dahada dusurebiliyordun artik spk seni izliyor bbg evi gibi oldu ytdddddddddd

8. Tabi sattigi hiseleride yine kendi aliyor disaridan boylece hem ky yi korkutuyor hemde asagilardan hisse leri topluyordu bunu usastada yapti ama spk artik siki takipte bence su an koseye sikisti riza ytdddddddd

Sayfa 6/199 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •