Sayfa 6/312 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon
Arama sonucu : 2494 madde; 41 - 48 arası.

Konu: DITAS - Ditaş Doğan

1. Hacim çok düşük

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by tezcan Yazıyı Oku
    Hacim çok düşük

neyi yüksekki zaten..kar desen düşük,prim desen küçük,satış desen düşük,speğide küçük bence,garibin parası yok sanırım.girmiş bu hisseye ne yapacağını şaşırmış kalmış..10 yıldır ben dıtaş celha alırım hiç değişmedi..millet 10 a 20 ye katladı. bu böyle hep.

3. Bu israrın niye o zaman başka hisse mi yok bari biz erken kaçalım buradan

4. Bu saatten sonra adam satsa ,yerine ne koyacak? Hep beraber aynı gemideyiz.2017 - 2021 aralığı borsanın yükseliş trendine girdiği bir dönem olacaksa,ki o yönde done çok.....Ve otomotiv sektörüde bundan gereken payı alacaksa.....Herkes zararını çıkaracak.Dahası yok. Benim gibi buradan ekleme yaparsanız,kazancınızın artma ihtimali yükselir gibi duruyor.

Bu hissede maliyetim 4,46 falan ama bende başka hisselerde azda olsa darbe yedim.Emlak/dolar bazlı falan düşünürsek, külliyen yanmışız zaten.

Dersimizi çalıştık,artık yükselişi bekliyoruz.

5. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by tezcan Yazıyı Oku
    Bu israrın niye o zaman başka hisse mi yok bari biz erken kaçalım buradan

zararı çıkardığım gün bir dakika durmamda,zararı bu şartlarda çıkarmak imkansız duruyor..benim maliyet malesef yüksek..iki seneye yaklaştı alalı.aldığım gibi gömdüler,o gündür bu gündür bekliyorum..bi taraftan diğer hisselerden kar ederek burdaki açığı çıkarmaya gayret ediyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by zugoo Yazıyı Oku
    zararı çıkardığım gün bir dakika durmamda,zararı bu şartlarda çıkarmak imkansız duruyor..benim maliyet malesef yüksek..iki seneye yaklaştı alalı.aldığım gibi gömdüler,o gündür bu gündür bekliyorum..bi taraftan diğer hisselerden kar ederek burdaki açığı çıkarmaya gayret ediyorum.
    Sabrın sonu selamet bekliyoruz bakalım hayırlısı

Sayfa 6/312 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •