Sayfa 6/863 İlkİlk ... 456781656106506 ... SonSon
Arama sonucu : 6903 madde; 41 - 48 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1. Benim hesap tacirler ve bende de yanlislik var. 50 lot klmsn eksik ve goltasi satip sokm almıştım ama hala golts gözüküyor ancak islem detaylarına bakınca işlemler yapılmış sadece portfoy simdilik yanlış gösteriyor arada oluyor böyle pazartesi duzelir.

2.  Alıntı Originally Posted by hasan198686 Yazıyı Oku
    2. bilançoda yapması gereken şovu cuma yaptı. Tarihi seviyeleri geçemedi. Aslında yaklaşık 3 ay önceye kıyasla başladığımız yere geri dönmüş olduk. Bu saatten sonra alım fırsatı vermeden azar azar yukarı gitse güzel olur. Faizler düşüyor, kapasitemiz artıyor. Çok problem olmadığı sürece şimdiden güzel karlılık artışlarını hedeflememiz mümkün. Üzerine bedelsiz ve temettü konuları gündeme gelecek. Bakalım spek amcalar bizler için daha neler düşünüyorlar. YTD.
    Cuma günü eski zirveyi nasıl geçebilir ki. Devre kesti tavana kilitlendi. Pazartesi sabah büyük ihtimalle yeni zirveyi görürüz ve 3.4 TL puanlık bir çanak olusumu var.

Bilancoya kadar zorlayacaklar bu olumlu. Teknik bakarsak 15.95 ve biraz da üstüne 17.xx hedef görünüyor. Ekrana bakmamak çok daha mantıklı.

Sent from my MI 5 using hisse.net mobile app

3. Bilanço tarihi ne zaman?

4.  Alıntı Originally Posted by RLC44 Yazıyı Oku
    Tavanda 224 bin alıcı ile kapatan tahtayı basmak ipte iken sandalyeni kendin itmek demektir. 13-14 arası yerine koyarlarsa iyi.
    Tam bilmediğim için soruyorum, 224 bin lot hisse emir gerçleşmediği için silinmiyor mu. Aktif olarak pazartesi günü devam eden emir sayısı kaçtır görebiliyor musunuz?

5. Yani şunu diyor cuma günü bu kâğıda 12.24 vermek isteyip alamayan 224 bin lot para vardı, emir silinse ne olur bunlar yukarıdan da alırlar diyor.

Ben katılmıyorum şahsen, seans içinde GARAN tavan görmüşlüğüm var 2 hafta sonra yarın yokmuş gibi satıyordu alanlar burası borsa...
     Alıntı Originally Posted by cenkbjk Yazıyı Oku
    Tam bilmediğim için soruyorum, 224 bin lot hisse emir gerçleşmediği için silinmiyor mu. Aktif olarak pazartesi günü devam eden emir sayısı kaçtır görebiliyor musunuz?

Evet siliniyor. Ama tavandaki alıcı lot sayısı ne kadar yüksekse diğer işlem günü alıcıların kuvvetini göstermesi açısından bazdır. Tavandan bile kimse vermek istemedi demektir bu . Zor nefes alır klimasan 12.24 de, yukarı çıkmalı.

Sabah teorik eşleşmede belli eder. Emirsayısını şu an göremiyorum

8. http://turkishtimedergi.com/arge250/...el-ilk-50.html

Yeni gelen arkadaşlar nasıl bir şirkete ortak olduklarını görmesi açısından yeniden paylaştım.YTD..

Sayfa 6/863 İlkİlk ... 456781656106506 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •