Onemli Gunler Banner
Sayfa 6/1003 İlkİlk ... 456781656106506 ... SonSon
Arama sonucu : 8022 madde; 41 - 48 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XX

1. Bu şartlarda seçimi kazanmak ne kadar mantıklısı bilmiyorum. Seçimi kazansak elimizde patlayacak ve bak biz gittik böyle oldu diyecek akgiller. Tamam ülke kötüye gidiyor da seçimi aldıktan sonra herşeyin altından kalkmak da sorun olacaktır. En azından bütçe bitmiş olacak ek bütçe meclisten geçmezse ne olur maaşlar ödenmez.

Alıntı Originally Posted by Maacit Yazıyı Oku
    hala kapalı, pazartesi açılmaz ise piyasa kitlenir
    az önce kontrol ettim,
    Yani ilk kısıt haberi düştüğünde o gece, mobil bankacılığa girilemedi bir süre, güncelleme yapılıyor dediler, hemen herkes TNA yı kontrol etmek için girmeye çalışmış doğru mu diye...

Dün 15.000 e çıkardılar, bugün iptal ettiler komple. Şimdi de tatile geldi, sanırım 'gene' değişir mi acep diye soruyor olabilirler, mealen 'Emin misin, son kararın mı?' şeklinde...

Belki %1.36 dan şak %1.86 filan yaparlar, eş zamanlı...

3. Aday siz olsanız kazanmak istermisiniz?

4.  Alıntı Originally Posted by caliagra Yazıyı Oku
    Merkez Bankası'ndan nakit avans kararı
    TCMB, kredi kartından nakit avans kullanımı ve kredili mevduat hesabı kredilerinde hiçbir sınırlama uygulanmayacağını bildirdi.
    https://www.ekonomist.com.tr/finans/...-karari--41367

Vitesi R mi yaptılar
    Kalkmamış.
    Örtülü devam ediyor.
    Avansları komik seviyelere indirmişler.

Aynı şey...

ING den dün çektim. 10 bine indirmişler. Diğerlerinde 3-5 bini geçmez herhalde.
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

5.  Alıntı Originally Posted by fan Yazıyı Oku
    Aday siz olsanız kazanmak istermisiniz?
    Ben almam. Alınabilecek bir durumda değil. Herhalde bu durumdan ABD AB faizleri %5 iken çıkmak 5-10 seneden fazla sürer.

6. Yaşlı kadının biri balıkçıya gidiyor balık alacak. Soruyor balıkçıya balıklar taze mi diye. Balıkçı görmüyor musun canlı canlı balıklar diye cevap verir. Kadında bende canliyim ama taze miyim cevap verir. Bizim ekonomi de yaşlı kadın gibi. Canlı ama taze değil.

7. O kk limitleri açılmaz. Yazılı kalkar sözlü devamm

Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Değişti işte bu...tekrar bugün eskiye dönüş sinyali verdiler...ne kadarı değişti eskiye döndü hala çözemedim. Belki altın alımı konusuna kısıt devam ediyor olabilir TNA/KMH ile..
    Dediğim gibiymiş...

"Başkanlık makamı talimatı kapsamında, bireysel kredi kartları vasıtasıyla yapılan kuyum harcamaları ve nakit çekimlerinin kredi türüne göre menkul kıymet tesisinden hariç tutulmasının uygun olacağı değerlendirilmektedir"

Ortaya karışık olmuş daha doğrusu TNA/KMH/Kredi kartıyla kuyum harcamaları...

https://www.cumhuriyet.com.tr/ekonom...irildi-2082773

Sayfa 6/1003 İlkİlk ... 456781656106506 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •