Sayfa 6/651 İlkİlk ... 456781656106506 ... SonSon
Arama sonucu : 5203 madde; 41 - 48 arası.

Konu: BMEKS - Bimeks Bilgi İşlem ve Dış Ticaret

1. Ben bir kısım yazılanların spk mevzuatına da aykırı ve suç olduğunu düşünüyorum, örneğin bu 28 kasım meselesiyle ilgili beyanlar hakkında gerekli müracaatı yapacağım, bu da ilk olsun ders olsun, fikir ayrılığı başka boşboğazlık başka...

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by odasdemir2017 Yazıyı Oku
    Neye sevinip sevinmeyeceğimi sana mı soracağım? Senin yazıları arşivliyorum dikkat et derim!..

Sen Kayseri mağazasında mısın?? 38 çağrışım yaptı da!..
    Yaw alemsin bağlantı kurmaya bak Nikin sonu 38 diye mağaza çalışanı yaptı bizi 48 olsaydı turizmci,31 olsaydı kunefecimi olacaktık yani

GM 6 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bir mause almaya karar verdim bimeksi tavsiye edermisiniz malum sadece mause satıyorlar şu an belki kampanya yapmışlardır batan geminin mallarina

GM 6 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by burcinates Yazıyı Oku
    Uzun zaman önce hisse 1 liralarkeyken burada "tanıdıklarım var, raflar dolacak, hisse uçacak, kaçacak" diye sürekli yazan çizen biri vardı. Biri ne zaman çıkıp da düşündüklerini yazsa, eğer düşündüğü hissenin düşeceği yönündeyse diğerleri tarafından linç edilirdi. Sonuçta 1 liralardan bugün geldiğimiz yer 29 kuruş..

Ben her ne olursa olsun, olumsuz ya da olumlu burada yazılanları okumak isterim. Buna mani olmazsanız çok memnun olurum. Eğer yazılanların forum kurallarına uygun olmadığını düşünüyorsanız şikayet et butonuna basarsınız.
    Sen hangi mağazadasın? Yoksa hepiniz aynı kişimisiniz? Eğer sizin yazdıklarınıza yatırım yapacak birileri varsa yazık!. Siz yazmayın o zaman ben satıp satmamayı düşünürüm. Ama siz yazdıkça iştahım artıyor..ytd.

5. Bırakın bu suç işlerini . Bimekste olmak başlı başına suç zaten. Suçlu arıyorsanız tepeye bakın . Ky değil. Eğer bu yazdıklarım suçsa benide kaydetin. Suç arıyıcılar sizi

HTC One M9 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. trader38 yazdıklarına dikkat et yönetim seni izliyor başına iş alacaksın, bu da sana amca nasihatı evlat.....
    Burada yazdıklarım kesinlikle bir Yatırım Tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by mendelson Yazıyı Oku
    trader38 yazdıklarına dikkat et yönetim seni izliyor başına iş alacaksın, bu da sana amca nasihatı evlat.....
    Yönetimin işi gücü yok, Ky yazdığını kendine iş ediniyorlar öyle mi?

Şirketi düzlüğe çıkarmak için ugraşsalar daha iyi olur.

8.  Alıntı Originally Posted by Asilefe Yazıyı Oku
    Yönetimin işi gücü yok, Ky yazdığını kendine iş ediniyorlar öyle mi?

Şirketi düzlüğe çıkarmak için ugraşsalar daha iyi olur.

Sen yönetimi falan bırak da kendi yazıp çizdiklerine bak. Her meydanı da boş zannetme. Burada yazıp çizenlerin ya da hiç yazmadan takip edenlerin kimler olduğunu biliyormusun? Yatırımcıyı yönlendirici yazılar kanunda suç teşkil eder ve ağır cezaları vardır. Bir dilekçeye bakar. Ayrıca, adamın geçmiş yazılarına bakıyorsun, bir gün a yazmış sonraki gün b. Her yanı tezat dolu. Burası kamuya açık bir yer ve insanların paraları söz konusun dikkat şart yani!.. ytd.

Sayfa 6/651 İlkİlk ... 456781656106506 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •