Onemli Gunler Banner
Sayfa 6/350 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon
Arama sonucu : 2796 madde; 41 - 48 arası.

Konu: Sistem Karşılaştırma 2

Alıntı Originally Posted by stradivarius Yazıyı Oku
    aylik kac islem yapiyor?. kac gunluk istatistik?.
    yuzde 39 kazanma ihtimali ve 1.27 profit faktoru, uzun donemde yetersiz diye dusunuyorum.
    05/09/2017 den başlıyor bendeki veriler. Daha eskisi yok maalesef.
    aşağıda ise bu ay ki durumu var.

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

2.  Alıntı Originally Posted by TIFIL Yazıyı Oku
    05/09/2017 den başlıyor bendeki veriler. Daha eskisi yok maalesef.
    aşağıda ise bu ay ki durumu var.

Guzel duruyo ama bi ay icin islem sayisi 106 diyor cok astronik bi rakam bunun kaymalari oluyor birde komisyon eklenince cok feci batirabilir adami.
    Birde max dd 9000 kusur yazmis bi ay icin cok kotu rakam bence sistemi gercekte kullanma.
    Zaten bi ayliga bakip sistem iyimi kotumu bilemezsin 8-10 yillik eskiye donuk elinde veri olan varsa sana gondersin ona gore bak
    Bu konular icin eski forumda ideal sistem bolumu basligi altinda bircok sey yazilip cizildi bastan sona okumani tavsiye ederim.
    Aylik islem sayisi, max dd, profit factor bunlar onemli.

GT-I9190 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Buradaki yorumlarım ve tavsiyelerim kişisel görüşüme dayanmaktadır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir!

3. bende ocak ayı 9 sistemin durumu şöyle. sizde ocakta durumlar nasıl?
    NOT: puanlar komisyon kayma düşülmüş NET puanlardır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,677
    Ocak ayı 4 sistem ortalaması 4850 puan

Bear_Bull
    @BearBull26

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadeniz
    Gönderi
    179

Poyraz2008

6. Herkese hayırlı günler iyi çalışmalar dilerim öncelikle.Sevgili sistemci arkadaşlarım nisan a kadar endeksten bir sıfır atılacağını borsa başkanı açıkladı takip etmişsinizdir.bu durumda vioptanda otomatik olarak atılacaksa eğer şimdi 140 - 150 binlerden, 14-15 binlere inecekse biz sistemcilerin işi çok zor olacağından endişe ediyorum.bununla ilgili birşey konuşulmuştu önceleri ama bizler yüzdesel kazanç peşinde değiliz.puansal kazanç önemli bize.sistem performanslarında yüzde kaç kazandık değilde daha önce puansal bakıoyruz.klasik olarak kayma komisyon düşülünce kabaca (1 e 3 kaldıraçla) 15bin puan kalınca %50 kazanmış oluyoruz.yüzbinli endekste bu puanları kolay alıyoruz.biraz trendvari hareketlerde 1-2 ayda bile bu puanları yakalayabiliyoruz.son senelerde sistemlerin getirisi çok daha yükseldi.özellikle 100bin endeksten sonra süper puanlar yakaladık.çünkü %10 gidince 12-13bin puan marj oluyordu.ama 12-13 bin endekste bu puanlar 800-1200 gibi puanlar olacak?şöylemi olacak? 1kontrat için 1000tl civarı ödediğimiz teminat 100 tl.yemi düşecek?nedir bu işin sonu ? yada sistemlerimiz küçük rakamlarda çalışacakmı?kaygılıyım doğrusu.sizin yorumlarınızı merak ediyorum......

7.  Alıntı Originally Posted by murattan Yazıyı Oku
    Herkese hayırlı günler iyi çalışmalar dilerim öncelikle.Sevgili sistemci arkadaşlarım nisan a kadar endeksten bir sıfır atılacağını borsa başkanı açıkladı takip etmişsinizdir.bu durumda vioptanda otomatik olarak atılacaksa eğer şimdi 140 - 150 binlerden, 14-15 binlere inecekse biz sistemcilerin işi çok zor olacağından endişe ediyorum.bununla ilgili birşey konuşulmuştu önceleri ama bizler yüzdesel kazanç peşinde değiliz.puansal kazanç önemli bize.sistem performanslarında yüzde kaç kazandık değilde daha önce puansal bakıoyruz.klasik olarak kayma komisyon düşülünce kabaca (1 e 3 kaldıraçla) 15bin puan kalınca %50 kazanmış oluyoruz.yüzbinli endekste bu puanları kolay alıyoruz.biraz trendvari hareketlerde 1-2 ayda bile bu puanları yakalayabiliyoruz.son senelerde sistemlerin getirisi çok daha yükseldi.özellikle 100bin endeksten sonra süper puanlar yakaladık.çünkü %10 gidince 12-13bin puan marj oluyordu.ama 12-13 bin endekste bu puanlar 800-1200 gibi puanlar olacak?şöylemi olacak? 1kontrat için 1000tl civarı ödediğimiz teminat 100 tl.yemi düşecek?nedir bu işin sonu ? yada sistemlerimiz küçük rakamlarda çalışacakmı?kaygılıyım doğrusu.sizin yorumlarınızı merak ediyorum......
    fiyat adimlari da ayni oranda kuculecekse, bi sikintinin farkin olmayacagini dusunuyorum. teminatlarda bir degisiklik olmayacaktir. su anki endeks 148.825 ise, o zaman 14.882,5 olacaktir. teminatlar ayni kalacaktir. onemli olan 2,5 lu fiyat adimlarinin olmasi. teminatlarda ciddi bir degisiklik olursa likiditeyi etkileyebilir, bunun da sifir atilmasi olayiyla cok ilgili olmadigini dusunuyorum. oyle bisey mi var ?
    bang bang you shot me down..

8. Stradivarius un dedigi gibi aslolan fiyat adimlari.

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 6/350 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •