Sayfa 6/1001 İlkİlk ... 456781656106506 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 41 - 48 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VII

1.  Alıntı Originally Posted by sathyz Yazıyı Oku
    Bir şey sormak istiyorum. Konut kredileri devlet bankalarında çok daha ucuz ve iyi yatırım olur ne de olsa maaşlar da artacak ve faizler çok düşük. Vakıfbank'ta miktarını söylemek istemediğim br miktar param var. Bankadaki paramın üçte biri kadar konut kredisi çekip ortak ev almak istiyorum. Ama bir krizde devlet bankadaki parama el koyarsa krediyi ödememek için yasal hakkım var mıdır?

Biliyorum. Kimsenin bilmediği bir konu ama belki de birileri fikir verir. Çektiğim kredinin üç katı aynı devlet bankasında. Bir de iyi bir yatırım mı, yorumlarınızı beklerim.
    Konut kredisi diye bir şey kalmadı ziraat 150, vakıf 500 veriyor en fazla onu da binbir nazla veriyor. Seçime yaklaştıkça kedi muslukları açılır.

Haziran sonu 17.38 de girenlerin vade günü pazartesi doluyor . 2.davsan çıkarsa herkese fix 1 liraya bağlarlar .

Kkm de ust limit dustukce hazineye yük artıyor o yuzden fix tutmaya çalışacaklar bence.

3.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Nkolay habersiz indirmez inşallah paranin yarisi on hesapta.
    Bu sabah 23.5 lük nkolay bonoların hepsini sattım. Dolara geçtim.

Portföydeki dolar oranı yüzde 98 oldu.

Kara kışa hazırlık...
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

4. Bir lira iyiymis benim 60 gunde 53.krs artti.91 gune 1 liraya raziyim ama olmuycak gibi donus 24.10.22
     Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Haziran sonu 17.38 de girenlerin vade günü pazartesi doluyor . 2.davsan çıkarsa herkese fix 1 liraya bağlarlar .

Kkm de ust limit dustukce hazineye yük artıyor o yuzden fix tutmaya çalışacaklar bence.
    M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    Bu sabah 23.5 lük nkolay bonoların hepsini sattım. Dolara geçtim.

Portföydeki dolar oranı yüzde 98 oldu.

Kara kışa hazırlık...
    kkm ile birlikte mi yoksa full yeşil mi

Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku

nefes aldırmıyorlar

https://twitter.com/ozgurerdursun/st...VsdHGzIvA&s=19
    Promosyonlar eyt 3600 kurumların yaptığı yüksek maaş zamları ocakta asgari ücrete yapılacak yüksek zam üst üste koyduğumuzda yeşil soğanın yemyeşil olması gerektiğini ölüyor bakalım neler olacak

8.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    kkm ile birlikte mi yoksa full yeşil mi
    KKM den devam eden kısmı vardı. 2. kısmı full yeşil.
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

Sayfa 6/1001 İlkİlk ... 456781656106506 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •