Sayfa 6/504 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon
Arama sonucu : 4031 madde; 41 - 48 arası.

Konu: RTALB - RTA Laboratuarları

1.  Alıntı Originally Posted by moonglow61 Yazıyı Oku
    Pardon yanlış bilgi vermiyim bu onay geçen günlerde Güler in yaptığı sermaye artışı ile ilgili sanırım.
    A1 portfoy icin sermaye artti. A1 capital hala bekliyor neyi bekliyorsa

2.  Alıntı Originally Posted by magduryatirimci Yazıyı Oku
    A1 portfoy icin sermaye artti. A1 capital hala bekliyor neyi bekliyorsa
    sonradan farkettim.neyse belki bugün son anda verdikleri 6 kadememizi geri verirler belki

3.  Alıntı Originally Posted by Soranoglu Yazıyı Oku
    https://twitter.com/SiemensHealth

Dün yine tweet atmış Siemens Healthineers.
    Bu paylaşımin bile altına hırsız vs diye yorum yapmışlar. Kardeşim öyle düşünüyorsan bile gidip oraya yazma. Kendi ayağına sıkıyorsun.

Murat Güler de itibarımizi düşüyorlar vs diye şikayet etmek yerine kendi yatırımcısinin sesine kulak vermeli artık. Dünya çapında bir oyuncu oluyorsun firman büyüyor
    gelişiyor, eski alışkanlıkları bırak artık.

Rta bu anlaşma olmadan önce bile dünyada önümüzdeki 10 yıla damga vuracak 5 biyoteknoloji şirketinden biri olarak gösteriliyordu.

Hepimiz gurur duyduk bu anlaşmadan ama altındaki yorumlari okuyunca utandım yemin ederim. Siemens engellemek zorunda kalmış bu tip yorumları. Ben bir hissedar olarak utandım. Sen de utan. Şirketin kendi alanındaki imajı ve saygınligiyla borsadaki durumu hiç uyuşmuyor. Bunu dengelemek zorundasın. Sen de bu olumsuzluğun farkindasin ki her fırsatta şikayet edip duruyorsun.

Ne gerekiyorsa yapıp bu işi bir şekilde düzeltmek zorundasin. Hem de hiç vakit kaybetmeden. Yoksa hep beraber kaybedecegiz.
    "Boğa piyasaları kötümserlikle doğar, şüphecilikle büyür, iyimserlikle olgunlaşır, coşkuyla ölür”

Yeni başlık umarım bol kazançlar için bahane olsun...

SM-T510 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Kurtar bizi Murat Abi, Ayşe Abla...
    Söz bir daha hiç hisse almıyacağız...

6.  Alıntı Originally Posted by moonglow61 Yazıyı Oku
    senaryodan başka birşey izleyemiyoruz ki..Senaryo izlemekten şirketin gerçek durumu ne herkes bi haber..yurtiçi sipariş bittimi bitmedimi,ihracata yönelim var mı yok mu, alacaklarını tahsil edebilecek mi edemeyecek mi,a1 ydi siemensiydi neler oluyor bilen yok..Böyle şirketmi olur usta.
    Haklısınız

Muamma var elimizde

İyi yada kötü sürprizlere gebe
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

7.  Alıntı Originally Posted by Kyabalion Yazıyı Oku
    Bu paylaşımin bile altına hırsız vs diye yorum yapmışlar. Kardeşim öyle düşünüyorsan bile gidip oraya yazma. Kendi ayağına sıkıyorsun.

Murat Güler de itibarımizi düşüyorlar vs diye şikayet etmek yerine kendi yatırımcısinin sesine kulak vermeli artık. Dünya çapında bir oyuncu oluyorsun firman büyüyor
    gelişiyor, eski alışkanlıkları bırak artık.

Rta bu anlaşma olmadan önce bile dünyada önümüzdeki 10 yıla damga vuracak 5 biyoteknoloji şirketinden biri olarak gösteriliyordu.

Hepimiz gurur duyduk bu anlaşmadan ama altındaki yorumlari okuyunca utandım yemin ederim. Siemens engellemek zorunda kalmış bu tip yorumları. Ben bir hissedar olarak utandım. Sen de utan. Şirketin kendi alanındaki imajı ve saygınligiyla borsadaki durumu hiç uyuşmuyor. Bunu dengelemek zorundasın. Sen de bu olumsuzluğun farkindasin ki her fırsatta şikayet edip duruyorsun.

Ne gerekiyorsa yapıp bu işi bir şekilde düzeltmek zorundasin. Hem de hiç vakit kaybetmeden. Yoksa hep beraber kaybedecegiz.
    Yani millet ne yapsın evet ben gidip yazmadım ama artık yazana bende hak vermeye başladım. Sizin de dediğiniz gibi bu konulardan hem şikayet ediyor hemde bence bilerek ve isteyerek hisseye baskı kuruyor. Diğer bazı şirketlerin yaptığı gibi geri alım aciklasa bile yeter. Hatta madem sikayetci ve bu olanlarla ilgisi yok açık ve net şekilde SPK dan musadeli olarak kendi hissesini alsın.

M2101K9AG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) Genel Direktörü Tedros Adhanom Ghebreyesus düzenlediği basın toplantısında, "Omicron mutasyonu şu anda 57 ülkede tespit edildi ve bu sayının artmaya devam etmesini bekliyoruz. Omicron'un belirli özellikleri, salgının seyri üzerinde büyük bir etkisi olabileceğini düşündürmektedir. Bu etkinin tam olarak ne olacağını bilmek hala zor. Şimdilik diğer mutasyonlara göre kesin artış oranını ölçmek zor olsa da bulaşmada hızlı bir artışı görmeye başlıyoruz" ifadelerini kullandı.

Güney Afrika'da Omicron vaka sayısının hızla arttığını kaydeden Ghebreyesus "Omicron, Delta'nın bulaşımı çok düşük olduğunda tespit edildi. Bu nedenle Omicron'un Delta'yı geçip geçemeyeceğini anlamak için dünyada olup bitenleri dikkatle izlemek önemli olacaktır" dedi. Ghebreyesus, Omicron'un neden olduğu hastalığın ciddiyeti ve semptomlarının daha net bir resminin oluşturulması için daha fazla ülkeyi DSÖ’nün sitesinde bulunan vaka raporlama formunu kullanarak Klinik Veri Platformuna daha fazla veri göndermeye çağırdı.

"OMİCRON'UN DELTA'DAN DAHA HAFİF ŞEKİLDE HASTALIĞA NEDEN OLDUĞUNA DAİR BAZI KANITLAR DA VAR, ANCAK YİNE DE EMİN OLMAK İÇİN HENÜZ ÇOK ERKEN"

Ghebreyesus, "Güney Afrika'dan gelen yeni veriler, Omicron ile yeniden enfeksiyon riskinin arttığını gösteriyor, ancak daha sağlam sonuçlar çıkarmak için daha fazla veriye ihtiyaç var. Omicron'un Delta'dan daha hafif şekilde hastalığa neden olduğuna dair bazı kanıtlar da var, ancak yine de emin olmak için henüz çok erken" dedi.
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

Sayfa 6/504 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •