Sayfa 6/98 İlkİlk ... 456781656 ... SonSon
Arama sonucu : 784 madde; 41 - 48 arası.

Konu: GEREL - Gersan Elektrik

1.  Alıntı Originally Posted by Dante Yazıyı Oku
    Ben gersan a twit atacam, yatırımcı ilişkileri pozisyonunuza Önder bey in müdürü olarak sn HEG i önereceğim
    eyvallah abi.. valla son 2 haftada Önder beyden daha çok çalışmışımdır.

İlk vaadim:

Kapsız bir haftamız dahi olmayacak..

Her hafta Kapta bomba haberler.. )))

2.  Alıntı Originally Posted by Kuzey kaan Yazıyı Oku
    Gecenin en güzel yorumu olmuş bence deeee
    Belki komplo teorisi olacak ama hissedekileri döküp haberden once hisse toplamak için harika bir yol sonrasinda haberi ver elindeki hisseleri pazarla giden agam gelen pasam... ytd.

Borsa İstanbul a.s.genel müdürü yetkisini
    Kullanmış gibi anladım
    Söz konusu borsa İstanbul yönergesi 5.madde
    İlgili yonergeyi bir arkadaş buraya koyarsa yorumlama imkanı olur

4.  Alıntı Originally Posted by anylife Yazıyı Oku
    Belki komplo teorisi olacak ama hissedekileri döküp haberden once hisse toplamak için harika bir yol sonrasinda haberi ver elindeki hisseleri pazarla giden agam gelen pasam... ytd.
    İllaki habere gerek yok dostum !!! Haber sadece kağıttaki hareketi hızlandırır ...şirket çalışıyo ucv cihazları kütür kütür satıyo ve önümüzdeki süreçte 2. Dalgayla beraber( vürüs) katbe kat satacak eee ne kaldı şunun surasında bilanço ve bilançolara ...eşek gibi gidecek sonrasında ...acı bu seneyide gerelle geçirek mk işimizin adı ne ??? Bunu satıp ne alıcık dimi ama ) ...temel analiz şaşmaz , ancak ve ancak gecikebilir sadece ...

5. Arkadaşlar neyi tartışıyosunuz adam bizzat altı ay beklerim dedi yahu...

CB Erdoğan ABD ile yeni bir dönem başlayabilir bazı mutabakatlarımız oldu dedi.
    ABD endeks ve vadelileri iyi ve viop akşam seansında artıya geçti.
    Bizim için önemli olan şey, alan/ satanlar, brüt takas ve kredi yasağından ziyade covid 19 bağlamında yapılan ve sayın HEG in bulup kopyaladığı ürünlerin lansmanı, satış ve iş anlaşmalarıdır.
    Deva İlaç brüt takas ve kredi yasağından sonra bilançoyu nasıl fiyatladıysa somut gelişmeleri brüt takas ve kredi yasağı ile daha iyi fiyatlayabiliriz.

Al/ sat/ yatırım tavsiyesi değildir.

7. Harika bir karar bana göre hissede haber gelecekti ,bunun öncesi mal toplayıp haber gelince iyice fiyatı yukarı çekeceklerdi,böyle daha iyi para peşin kırmızı meşin öyle her önüne gelen hareket çekemeyecek ,SPK gerçek yatırımcı istiyor dolaysıyla bence çok olumlu ,hisseyede olumlu yansımasını dileriz. rtalb ve deva örneğinde olduğu gibi hisseye gerçek anlamda yarar sağlar inşallah

8.  Alıntı Originally Posted by HORASANLI Yazıyı Oku
    Harika bir karar bana göre hissede haber gelecekti ,bunun öncesi mal toplayıp haber gelince iyice fiyatı yukarı çekeceklerdi,böyle daha iyi para peşin kırmızı meşin öyle her önüne gelen hareket çekemeyecek ,SPK gerçek yatırımcı istiyor dolaysıyla bence çok olumlu ,hisseyede olumlu yansımasını dileriz. rtalb ve deva örneğinde olduğu gibi hisseye gerçek anlamda yarar sağlar inşallah
    Bu gün eksimi artımı olur

Sayfa 6/98 İlkİlk ... 456781656 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •