Sayfa 6/227 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon
Arama sonucu : 1809 madde; 41 - 48 arası.

Konu: KRVGD - Kervan Gıda Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    kent gida ya gore bakarsaniz bedava

ama genel olarak her halka arz kadar pahali ! bu haliyle normal yani

yatırım tavsiyesi degildir
    Vermezler boşuna heveslenmeyin 100 bin tl lik talebe en fazla 300 tl lik hisse gelir değmez girmeye hele 30 bin tl falan varsa hiç değmez alacağın hisse 100 tl lik olur 10 lot gelir

2.  Alıntı Originally Posted by BorsacıAvukat Yazıyı Oku
    Yalnızca t+0 olarak girilebiliyor diye okudum izahnamede yani teminat verilemiyor diye biliyorum, tahmininiz ne yönde olur % kaç düşer sizce toplu bir parayla alım göndersek güzel şeyler çıkabilir aslında
    İzahnamenin 160.sayfasında aracı kurumların kabul edeceği teminatlar belirtilmiş. aracı kurumlara göre değişkenlik gösteriyor teminatlar.

3. Degmezse girmezsiniz olur biter.

Bu kaçıncı girmeye değmez yazisi...

Buradaki çaba niye..
     Alıntı Originally Posted by meteak Yazıyı Oku
    Vermezler boşuna heveslenmeyin 100 bin tl lik talebe en fazla 300 tl lik hisse gelir değmez girmeye hele 30 bin tl falan varsa hiç değmez alacağın hisse 100 tl lik olur 10 lot gelir
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Hesaplamalarıma göre 50.000₺ emir yollasanız bile 100-150₺ lik gelicek girmeye. Değmez

5. Yurt içi bireysel yatırımcıya oransal kurumsala ise şirket karar verecek. Yani talebin ne kadarlık bir kısmının bireysel gideceği muaamma. Şirket ağırlığı kurumsala verse bireysel e kibrit çöpü bile kalmaz. Neyse benim bu topige son mesajım. Bu halka arza katilamayacagim. Zaten hesabım bulunan aracı kurumlar bile konsorsiyuma dahil olmamış. Hesap actirmakla da ugrasmayacagim.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Hocam anlamadım dediğinizi bireysele 14.900 yazıyor o Kesin verilecek ?

7. Açıkçası göremedim rakamı. Eğer öyleyse yüzde 30 Luk bir oran bireysele gidecek demek.
     Alıntı Originally Posted by BorsacıAvukat Yazıyı Oku
    Hocam anlamadım dediğinizi bireysele 14.900 yazıyor o Kesin verilecek ?
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Herkes sallıyor... okuyun izahnameyi. Daha önceki halka arzlar gibi 20-30 lot mu verilseydi??
    Kurumsal Yatırımcı ne kadar çok ise bir halka arzda uzun vade o kadar iyi olur. Yabancı fonlar yurtiçi fonlar sizin yerinize araştıracak ve şirketi beğenirse yatırım yapacak. Şirket kendine güveniyor ki yüzde 70 kurumsal yatırımcıya satacağım diyor..
    Halka arz büyüklüğü yaklaşık 450 milyon TL, bunun hepsi bireysele olması zaten mümkün değil...
    Daha önceki küçük halka arzlar ile karıştıeıyorsunuz. Yaklaşık 145 milyon TL bireysel yatırımcıya hisse verilecek ve tahminime göre talebinizin yüzde 20-30 arası karşılanacak.
    Finansallar ile ilgili de yorumlarımı yazacağım sonra...

Sayfa 6/227 İlkİlk ... 456781656106 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •