Sayfa 6/34 İlkİlk ... 4567816 ... SonSon
Arama sonucu : 267 madde; 41 - 48 arası.

Konu: Milli Takımdan Haberler

Kosova ile oynayacağı 2018 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri maçı için Slovenya'da kampta bulunan A Milli Takım'da Deniz Türüç aday kadrodan çıkarıldı.

Ailevi nedenlerden dolayı Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'den özel izin alan futbolcu, sabah saatlerinde kamptan ayrılarak Hollanda'ya gitti.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Milli Takımımız, 2018 FIFA Dünya Kupası Elemeleri I Grubu'ndaki altıncı maçında pazar akşami Kosova ile karşılaşacak. Arnavutluk'un İşkodra şehrindeki Loro Boriçi Stadyumu'nda TSİ 21.45'te başlayacak karşılaşmayı Çek Cumhuriyeti Futbol Federasyonu'ndan Miroslav Zelinka yönetecek. Ondrej Pelikan ve Jan Patak'ın yardımcı hakem olarak görev alacağı karşılaşmanın dördüncü hakemi ise Radek Prihoda olacak. Karşılaşma TV8'den naklen yayınlanacak.

Millilerimizin mücadele ettiği I Grubu'nda yarın ayrıca, Finlandiya-Ukrayna ve İzlanda-Hırvatistan maçları da oynanacak.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Kosova maçı öncesi basın toplantısı :

Yusuf Yazıcı: Her Türk futbolcusunun hayali milli takımda oynamaktır. Yolun çok başındayım ve kendimi geliştiriyorum

Berke Özer: Milli takıma çağrıldığımı öğrenince çok şaşırdım. Yusuf Abinin dediği gibi daha yolun çok başındayız.

Yusuf Yazıcı: Milli takıma geldiğimden beri çok mutluyum. Bana özgüven katıyor. Trabzonspor'a da katkı vermek için elimden geleni yapacağım

Fatih Terim: Birçok konu var aydınlatılması gereken. Ancak milli takımda görev yaptığım sürece içinde herkesten birkaç ricam oldu.

Fatih Terim: Allah aşkına maçlar bitene kadar konuşmayalım, 2 gün sabredelim dedim.

Fatih Terim: Her kampta ben bunları ifade etmekten yoruldum. Aynı şeyleri söyleyip farklı sonuç beklemek delilerin işi.

Fatih Terim: Herkes de bu isteğime uydu. Maçtan 1 gün önce konuşan oyuncum ve yönetici olmadı. Teşekkür ediyorum.

Fatih Terim: Birçok insan milli takımın başarısını önlemek için hareket etti. Artık yeter!

Fatih Terim: Yarın maçtan sonra ne sorunuz varsa sorabilirsiniz. Hatta şimdiden sorularınızı da verebilirsiniz!

Fatih Terim: Yarın maç bitimi TSİ 1.00 olacak. Ama bir gün sonraya kalsın da istemiyorum...

Fatih Terim: Yaşanmış çok şey var. Ama ben bunları söylemeyi karakterime, tecrübeme, seviyeme uygun bulmuyorum.

Fatih Terim: Konuşmasam da iftiraları, olmamış şeyleri kabul etmiş sayacaksınız. Dolayısıyla vah vah...

Fatih Terim: Uçakta hepinizin bildiği gibi kabul edilemez bir olay yaşandı. Ben gereğini yaptım. Arda'yı gönderme kararı benim, açık ve net

Fatih Terim: Arda'yı gönderme kararı benim, milli takımı bırakma kararı onun...

Sayfa 6/34 İlkİlk ... 4567816 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •