Sayfa 6/20 İlkİlk ... 4567816 ... SonSon
Arama sonucu : 158 madde; 41 - 48 arası.

Konu: SELVA selva gıda

1. Aslında aynı ortak düşünceleri paylaşıyoruz,aynı noktada buluşuyoruz ufak tefek görüş ayrılıkları olabilir,başarılar diliyorum herkeze.yatırımcı kazansın

2. Yatırımcının elinde bıçak var ama karşıdakilerde tüfek,top ,tank ,uçak yani yatırımcının kazanması diye bişey yok ama kaybetmek kaçınılmaz son. uydudan nokta atış yapiyorlar .yani adamlar tek kurumdan toplayip cephaneliği ele geçirmişler.
     Alıntı Originally Posted by Tarafsız Yazıyı Oku
    Aslında aynı ortak düşünceleri paylaşıyoruz,aynı noktada buluşuyoruz ufak tefek görüş ayrılıkları olabilir,başarılar diliyorum herkeze.yatırımcı kazansın
    SM-G980F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by akın adanalı Yazıyı Oku
    Şimdi ellerindeki malı nasıl çıkacaklar onu da yazıp bu meseleyi bitireyim: Muhtemelen hisseyi zaman içinde en az 10 katı kadar fiyata çekeceklerdir. Sonra da zig zag hareketlerle ve bir kaç taban hareketiyle çok düşmüş algısı oluşturup malı dağıtmaya çabalayacaklardır. Atıyorum hisse fiyatı 30 tl olsa tahtacının maliyeti 1 tl nin altına düşecektir. Bunun bir çok örneği var. Vakfn, Bera son zamanlardaki örnekleridir.
    o anlata anlata bitiremediğin tecrübene binaen sormak isterim : madem en az 1o katı kadar fiyata çekeceklerini düşünüyorsun, neden hissenin halka arzına katılmayı önermiyorsun? senin derdin PARA değil sanırım, KAZANMAK la da işin olmadığı belli. selvanın dahil olduğu grupla ilgili takıntıların mı sana bu çelişkili yorumları yazdırıyor? hisse dediğin gibi en az 10 katı gidecekse gerçekten bu hisseden 100 bin liraya kadar talep edenler mal aldılar, adam 100 bin lirasını 1 milyon yapacak..hadi 10 kat beklemedi sabırsız bir yatırımcı 5 katında çıksa 400 bin kar yazacak. hadi diyelim ittifak grubu riskli falan dedi 4. tavanda çıktı 4 günde %50 kzanacak.e madem durum buysa sen de böyle olacağını düşünüyosan, bizler de borsada para kazanmanın peşindeysek senin derdin ne kardeş?

4.  Alıntı Originally Posted by teft34 Yazıyı Oku
    o anlata anlata bitiremediğin tecrübene binaen sormak isterim : madem en az 1o katı kadar fiyata çekeceklerini düşünüyorsun, neden hissenin halka arzına katılmayı önermiyorsun? senin derdin PARA değil sanırım, KAZANMAK la da işin olmadığı belli. selvanın dahil olduğu grupla ilgili takıntıların mı sana bu çelişkili yorumları yazdırıyor? hisse dediğin gibi en az 10 katı gidecekse gerçekten bu hisseden 100 bin liraya kadar talep edenler mal aldılar, adam 100 bin lirasını 1 milyon yapacak..hadi 10 kat beklemedi sabırsız bir yatırımcı 5 katında çıksa 400 bin kar yazacak. hadi diyelim ittifak grubu riskli falan dedi 4. tavanda çıktı 4 günde %50 kzanacak.e madem durum buysa sen de böyle olacağını düşünüyosan, bizler de borsada para kazanmanın peşindeysek senin derdin ne kardeş?
    herkes gibi ben de kazanmayı isterim ama sizin hala algılayamadığınız nokta hissenin halka arzının takaslardan da görüldüğü üzere berbat olduğunu altını çizerek yazıyorum. Hissenin takası %99 u tek kişinin elinde ve muhtemelen bir noktaya kadar kimseye alım fırsatı vermeden fiyatı yukarı çekecekler. Daha sonrada o halka arzdan çok ama çok iskontolu satamadıklarını tahtadan halka IRZ edecekler diyorum. Mevzu budur, kimseye alım fırsatı vermeden yükselen tahtaya daha sonra bilinçsizce küçük yatırımcıların dalıp mağdur olmamasını istiyorum, benim meselem budur. Bu gurup sahtekarın önde gidenidir ve hem adese de hem de ittifak da yığınla mağdur vardır ben bunu demek istiyorum.

yine birilerine ırz edecekler sanırım...
    yazık...

kesinlikle ytd.

6.  Alıntı Originally Posted by akın adanalı Yazıyı Oku
    herkes gibi ben de kazanmayı isterim ama sizin hala algılayamadığınız nokta hissenin halka arzının takaslardan da görüldüğü üzere berbat olduğunu altını çizerek yazıyorum. Hissenin takası %99 u tek kişinin elinde ve muhtemelen bir noktaya kadar kimseye alım fırsatı vermeden fiyatı yukarı çekecekler. Daha sonrada o halka arzdan çok ama çok iskontolu satamadıklarını tahtadan halka IRZ edecekler diyorum. Mevzu budur, kimseye alım fırsatı vermeden yükselen tahtaya daha sonra bilinçsizce küçük yatırımcıların dalıp mağdur olmamasını istiyorum, benim meselem budur. Bu gurup sahtekarın önde gidenidir ve hem adese de hem de ittifak da yığınla mağdur vardır ben bunu demek istiyorum.
    arkadaşım..ben halka arzdan tam 100.000 liralık hisse almış adamım. senin bu söylemlerin talep toplamadan itibaren başladı ve devam ediyor. tarzın öyle küçük yatırımcı uyarmak gibi de değil bu grupla problemi olan bir yatırımcı olduğun çok belli.uyarıysa yaptın uyarını bu kadarı yeterli, bizim büyük umutlarla halka arzdan katıldığımız ve senin tabirinle 10 katı gidecek kağıtta felaket tellallığın yeter artık. almadıysan satmadıysan bu kagıdı alan almayı düşünen veya aldığı selvaları satmayı düşünen insanları lütfen başbaşa bırakıver..

Alıntı Originally Posted by teft34 Yazıyı Oku
    arkadaşım..ben halka arzdan tam 100.000 liralık hisse almış adamım. senin bu söylemlerin talep toplamadan itibaren başladı ve devam ediyor. tarzın öyle küçük yatırımcı uyarmak gibi de değil bu grupla problemi olan bir yatırımcı olduğun çok belli.uyarıysa yaptın uyarını bu kadarı yeterli, bizim büyük umutlarla halka arzdan katıldığımız ve senin tabirinle 10 katı gidecek kağıtta felaket tellallığın yeter artık. almadıysan satmadıysan bu kagıdı alan almayı düşünen veya aldığı selvaları satmayı düşünen insanları lütfen başbaşa bırakıver..
    burda size bi nebze katılıyorum...
    bazen hisseler çok kötüleniyor ya da çok övülüyor...bu yanlış tabi ki...
    bunu yapmamak lazım...
    analitik/akademik objektif verilerle konuşmak çok önemli...
    ben düşüncemi önceki mesajda yazdım, bu benim şahsi görüşüm...
    dediğiniz gibi bu grup çok mimli...
    size hayırlı olsun diyelim...
    sonuçta bist burası, alan da satan da kendi hür iradesi ile alıp satıyor...

kesinlikle ytd...

8. Adese ve ittifak a bakınca sonunun ne olacağını görürler
     Alıntı Originally Posted by Laykın Yazıyı Oku
    yine birilerine ırz edecekler sanırım...
    yazık...

kesinlikle ytd.
    SM-G980F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 6/20 İlkİlk ... 4567816 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •