Sayfa 6/54 İlkİlk ... 4567816 ... SonSon
Arama sonucu : 428 madde; 41 - 48 arası.

Konu: VKGYO Vakıf Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul-Rize
    Gönderi
    2,127
    Hisse bedelli arttırım kararıyla buralara kadar indi.
    Sermaye arttırımıyla şirkete nakıt 500.mily.tl. girecek ve bu paranın buyuk bölümünü inşaatını yaptırmakta oldugu Vakıflar Bankası gen.müd.binası inşaatında kullanacagını açıkladı ve inşaatın da 2021 yılsonuna kadar bitmesi hedeflenmiş dediler.

Bende biraz hisse var. Bedelliye katılacagım ve parası da hesabımdadır. Çıkışta ortalama düşürmek için alacaklarımı da
    sermaye arttırımından sonra almayı düşünüyorum.

Burası borsa ben böyle düşündüm diye doğru olmayabilir. Dakıkalar içinde çok şey degişebiliyor burada.
    Kaldı ki bu gunlerde borsaya olan talep de düştü. 3/4 ay önceki ortam artık yok. Daima ileriyi-beklentiyi
    düşünürüm ben. Bol kazançlar./ytd..

Alıntı Originally Posted by omerby Yazıyı Oku
    Hisse bedelli arttırım kararıyla buralara kadar indi.
    Sermaye arttırımıyla şirkete nakıt 500.mily.tl. girecek ve bu paranın buyuk bölümünü inşaatını yaptırmakta oldugu Vakıflar Bankası gen.müd.binası inşaatında kullanacagını açıkladı ve inşaatın da 2021 yılsonuna kadar bitmesi hedeflenmiş dediler.

Bende biraz hisse var. Bedelliye katılacagım ve parası da hesabımdadır. Çıkışta ortalama düşürmek için alacaklarımı da
    sermaye arttırımından sonra almayı düşünüyorum.

Burası borsa ben böyle düşündüm diye doğru olmayabilir. Dakıkalar içinde çok şey degişebiliyor burada.
    Kaldı ki bu gunlerde borsaya olan talep de düştü. 3/4 ay önceki ortam artık yok. Daima ileriyi-beklentiyi
    düşünürüm ben. Bol kazançlar./ytd..
    yanıtınız için teşekkürler.. Ben Bedelli sermaye artırımı yaptığı gün girmeyi düşüyorum. Rüchanlarla uğraşmak istemiyorum. Bakalım o gün hisse kaçtan açacak. Hayırlısı diyelim
    En Güçlü İki silah "Sabır" ve "Zaman" dır. Yazdıklarım beni bağlar; Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın.

3. Bedelli kullanma tarihi açıklandı mı?

4. Rüçhan Hakkı Referans Fiyatı

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    -

Bildirim İçeriği

Pay Adı
    VAKIF GMYO

Referans Fiyat
    0,635

Referans Alınacak Tarih
    09/06/2021

5. Yarın Hissemiz bölünmüş olacak.

6.  Alıntı Originally Posted by meragi Yazıyı Oku
    Bedelli kullanma tarihi açıklandı mı?
    Yarın bölünmüş olacak Sayın meragi. Rüçhan.0, 635

Kademeleri görebilen varsa paylaşabilir mi.

ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    En Güçlü İki silah "Sabır" ve "Zaman" dır. Yazdıklarım beni bağlar; Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak algılanmasın.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul-Rize
    Gönderi
    2,127

Sayfa 6/54 İlkİlk ... 4567816 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız