Sayfa 60/115 İlkİlk ... 1050585960616270110 ... SonSon
Arama sonucu : 915 madde; 473 - 480 arası.

Konu: Antin/Quntinn

https://www.youtube.com/watch?v=IQL53eQ0cNA

Satürn ve Uranüs korku filmi tadında

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Bursa/İzmir
    Gönderi
    5,558

Bulunsunn ...

Alıntı Originally Posted by Koray Yazıyı Oku

Grubun adı CompressorHead,
    bildiğin robot ...
    Zamanında iki Almanın girişimci ve Gibson markasının desteğiyle deneysel başlayan olay aşmışş ...
    Şarkıları kendileri çalmakta,
    çeşitli metal grupları kavırlıyorlarr ...
    Heepsi metall,
    epey hayranları var ...
    Bateri, bas, ritim/solo ve "Junior" Hi Hat'den oluşan gruba sonradan ritim ve vokal eklemişler ...
    Artık turneye çıkıyorr, konser veriyorr canlı performans sergiliyorlarr
    https://www.youtube.com/watch?v=9gMX_hR-RoM
    Son düzenleme : Koray; 08-11-2017 saat: 16:22.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Bursa/İzmir
    Gönderi
    5,558
    Atamızı sadece kazandığı zaferlerle değil, ülkemizi modernleştiren inkılaplarıyla da anıyoruz:

Alıntıdır.

6. sabah nette gezinirken gördüm.. Antonio Corluccio ölmüş..
    Gennaro Contaldo ile yaptıkları yemek programlarını severdim.. bir yandan İtalya'yı gezen, bir yandan yemek yapıp eğlenen, bazen anılara dalıp giden, sohbeti kararında iki ünlü şefi her zaman keyifle seyrettim.. ancak büyük ustalara yaraşır bir sadelikle mesela makarna pişirmelerini, pizza hazırlamalarını sevdim..
    ve ister istemez hep bizdeki örnekleriyle karşılaştırdım..
    aradaki fark.. yani Antonio ile Gennaro'yu özel kılan neydi derseniz..
    zannımca kendi coğrafyalarıyla, insanlarıyla hemdem oluşları ve sofrayı her daim hayatın tam ortasına kurmaları derdim herhalde..

toprağın bol olsun Antonio usta..
    ..
    .
    Gennaro Contaldo ve Antonio Corluccio (sağda)

Alıntı Originally Posted by adsız Yazıyı Oku
    sabah nette gezinirken gördüm.. Antonio Corluccio ölmüş..
    Gennaro Contaldo ile yaptıkları yemek programlarını severdim.. bir yandan İtalya'yı gezen, bir yandan yemek yapıp eğlenen, bazen anılara dalıp giden, sohbeti kararında iki ünlü şefi her zaman keyifle seyrettim.. ancak büyük ustalara yaraşır bir sadelikle mesela makarna pişirmelerini, pizza hazırlamalarını sevdim..
    ve ister istemez hep bizdeki örnekleriyle karşılaştırdım..
    aradaki fark.. yani Antonio ile Gennaro'yu özel kılan neydi derseniz..
    zannımca kendi coğrafyalarıyla, insanlarıyla hemdem oluşları ve sofrayı her daim hayatın tam ortasına kurmaları derdim herhalde..

toprağın bol olsun Antonio usta..
    ..
    .
    Gennaro Contaldo ve Antonio Corluccio (sağda)
    Wayy Antonyo usta,
    yemek olayında ki ustalığı, eğlenceli sohbetini, pozitif kişiliğini bende severdim,
    toprağı bol olsun ...

PayPal'ın kurucusu Peter Thiel son yıllarda üzerinde çalıştığı ve en büyük finansörlerinden birisi olduğu yüzen kent projesi ile ilgili çalışmalarını hızlandırdı.
    Pasifik Okyanusu'nda yer alacak kent için ilk çalışmaların 2020 yılında başlamasının planlandığı açıklandı.
    Ocak ayında Fransız Polinezyası ile test amaçlı bir platform kurmak için anlaşan firma, gezegenimizin ilk yüzen şehir devletini Tahiti açıklarında kurmaya hazırlanıyor.
    Tamamlandığında bir deniz petrol platformuna benzeyecek olan kentin kendi kanunları olan bağımsız bir yapı olması planlanıyor.
    Bitirildiğinde yüzen kentin her birinde yaklaşık 270 kişiye ev sahipliği yapacak yüzlerce platformdan oluşması hedefleniyor.
    Konuyla ilgili New York Times'a açıklamalarda bulunan Seasteading Institute'un Başkanı Joe Quirk, bu yapının dünya hükümetleri ile bir bağı olmayacağını ve 2050 yılına geldiğimizde binlerce yüzen kentler ile karşılaşacağımızı belirtti.

Sayfa 60/115 İlkİlk ... 1050585960616270110 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •