Sayfa 60/1030 İlkİlk ... 1050585960616270110160560 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 473 - 480 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. 300 bazdan yukarı artış beklemiyorum 17.75 üstüne 3 puan eklenince 20.75 fonlama yapılacak diyorum bu da dolarda büyük bir gevşemeye sebep olmaz.

2.  Alıntı Originally Posted by yorgun nihilist Yazıyı Oku
    300 bazdan yukarı artış beklemiyorum 17.75 üstüne 3 puan eklenince 20.75 fonlama yapılacak diyorum bu da dolarda büyük bir gevşemeye sebep olmaz.
    Aynen. Çünkü 250 bp zaten büyük ölçüde fiyatlandı.

Alıntı Originally Posted by GE90 Yazıyı Oku
    Bugün Vakıfbank'ta vade dönüşüm. Özel Bankacılık 1M civarı %26 aylık bağlamayı teklif etti. 350-500 baz puan artış bekliyorlarmış. Ancak oranları zaten çok artırdık, faiz artışı olsa bile hemen yansımaz dediler. Ben şimdilik %21.5 ile 3 günlük bağladım. Toplantıdan sonra Cuma tekrar görüşeceğim.
    Hocam, sizinki ticari hesap mı yoksa bireysel hesap mı?
    Mevduat harici başka bir ürününü kullanıyor musunuz vakıf'ın?

4. FİBABANKA duy sesimizi!!Kirazın çekirdeği kaldı sadece

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Evet ama burada asıl etki şu olabilir, %5 stopaj yatırıldıktan sonra bu vergi %20 kurumlar vergisinden mahsup edildikten sonra %15 ek vergi ödenecek. Eski uygulamada %15 stopaj ödendikten sonra %20 kurumlar vergisinden mahsup edildiğinde %5 ek vergi çıkıyordu. Yani stopaj avantajı kurumsal hesaplar için bir fayda sağlamıyor, bu da etki etmiş olabilir.
    %15 ek vergiyi ödeyinceye kadar geçecek zamanda sıfır maliyetle kullanma avantajı oluştu.

Rodeo 500K+ 8 gün 23,25

Aktifbank ile gorustum...oranlariniz cok geri kaldi herkes homur homur konusuyor cazibeniz bitti cogu kisi vade donusunu bekliyor dedim...aktif daha yeni 16 milyon tl para girisimiz oldu siz kotuleyenlere konusanlara vs bakmayin dedi...tamam gunluk bono faizimiz simdilik geri gibi gozukebilir ama bu demek degilki faizde artik geriyiz gun gelir devran doner dediler...anladigim aktif cephanesini sonraya sakliyor...yani merkez sonrasina...uzun baglamaya kulliyen karsilar asla 35 gunu gecmeyin faizler dahada yukselecek dediler...bu arada verdikleri en yuksek orani sordum 35 gun icin %26.92 mevduat karsiligi..burdan %10 kesilecek...haftaya kadar beklicez bakalim..

Chucky...........son cadde bebeği

8.  Alıntı Originally Posted by elma Yazıyı Oku
    %15 ek vergiyi ödeyinceye kadar geçecek zamanda sıfır maliyetle kullanma avantajı oluştu.
    Evet 3-4 ay peşin vergi için bir zaman var , ayrıca firma belki zarar ediyordur bir şey ödemez, ama yine de benim müteşebbisim o düşük stopajı almanın bir yolunu bulur.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Sayfa 60/1030 İlkİlk ... 1050585960616270110160560 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •