Sayfa 60/916 İlkİlk ... 1050585960616270110160560 ... SonSon
Arama sonucu : 7323 madde; 473 - 480 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

Paylaşımlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz.

22.80 ile düzeltme tamamlandı.
    Bundan sonra yön yukarı.
    28 tl üzeri çıkışlar göreceğiz.
    Gazamız mübarek olsun.
    Asla yatırım tavsiyesi değildir!

SM-J260F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by kafkas26 Yazıyı Oku
    22.80 ile düzeltme tamamlandı.
    Bundan sonra yön yukarı.
    28 tl üzeri çıkışlar göreceğiz.
    Gazamız mübarek olsun.
    Asla yatırım tavsiyesi değildir!

Böyle yazılara bir tek ben mi kıl oluyorum, sanki şirketin ortağı, yatırımcısıymış gibi çoğul ifadeler kullanılması.. Kardeşim, sen bir trader cisin, yükseldiğini düşündüğünde satar, düştüğünde almaya çalışırsın.. Sen bizimle ortak değilsin..Öyle zannediyor olabilirsin, o başka..Bugün varsın, yarın yok.. Bil istedim..

Bir de her aldığında, hemen gaza getirme çalışmaları..kendini aşıp gazaya getirme olayı Bir de, sizin pazarlama çalışmalarınızın, hissenin hareketine aslında etkisi olmadığını bir öğrenseniz de biz de saçma sapan gereksiz şeyler okumak zorunda kalmasak..

4. ....mış, .......miş, ........Muş.......Burası Muştur, yolu yokuştur, beklenen gelmiyor, acep ne iştir.....😅 ytd

Bu seneki TESID Yenilikçilik dalında Kron Single Monitor ürünü ödül almış. Hatırlarsınız, bir kaç sene önce de Single Connect ürünümüz aynı dalda ödül almıştı.

https://www.aa.com.tr/tr/sirkethaber...esidden/657772

Ayrıca, Ödül törenini izlemek isterseniz, https://www.youtube.com/watch?v=qozt1PBntiI adresine gidebilirsiniz, oradaki konuşmacıların konuşmaları, sektörün geleceği hakkında vizyon geliştirebilir.

Single Monitor tanıtımı 1.50.45 te, ve Kron adına Orhan Yener'in konuşması 1.57.00 da.

Orhan Yener'in bir ifadesini aynen aktarıyorum: "..rakip olarak gördüğümüz global ürünlerde sunulamayan özelliklerin yüzde yüz Türk yazılımında sunulması bizler için onur verici bir durumdur"

Yatırım tavsiyesi değildir

Ukalaca yazmışsın yine.
    Ben hiç kimsenin hangi amaç ve bilgi ile , hangi şirkete yatırım yaptığına bakmam!
    Her kesin kendine özgü yatırım stratejisi vardır.
    Sen kendini ortak edip benim yazımı alıntı yaparak , şahsıma böyle çirkin bir çıkış yapamazssın!
    Sen önce haddini bileceksin!
    Bu hisse 17 tl de iken 33 hedef veren kim?
    33 tl yi gören hissede 20 tl dip olur diyen kim?
    20 tl de iken 27,50 hedef veren kim?
    Ve bu gün geçen bunca zaman sonra 22.80 dip tamamlandı 28 üzeri gidecek diyen kim?
    Pek ukalasın ama senin bilgilerin benimkilerin önüne hiç geçmedi!
    Ben elime geçen nakte bakarım!
     Alıntı Originally Posted by Usta Yazıyı Oku
    Böyle yazılara bir tek ben mi kıl oluyorum, sanki şirketin ortağı, yatırımcısıymış gibi çoğul ifadeler kullanılması.. Kardeşim, sen bir trader cisin, yükseldiğini düşündüğünde satar, düştüğünde almaya çalışırsın.. Sen bizimle ortak değilsin..Öyle zannediyor olabilirsin, o başka..Bugün varsın, yarın yok.. Bil istedim..

Bir de her aldığında, hemen gaza getirme çalışmaları..kendini aşıp gazaya getirme olayı Bir de, sizin pazarlama çalışmalarınızın, hissenin hareketine aslında etkisi olmadığını bir öğrenseniz de biz de saçma sapan gereksiz şeyler okumak zorunda kalmasak..

7. Sn.kafkas26 teknik degerlendirmelerinizdeki başarınızı tebrik ederim..

Alıntı Originally Posted by kafkas26 Yazıyı Oku
    Ukalaca yazmışsın yine.
    Ben hiç kimsenin hangi amaç ve bilgi ile , hangi şirkete yatırım yaptığına bakmam!
    Her kesin kendine özgü yatırım stratejisi vardır.
    Sen kendini ortak edip benim yazımı alıntı yaparak , şahsıma böyle çirkin bir çıkış yapamazssın!
    Sen önce haddini bileceksin!
    Bu hisse 17 tl de iken 33 hedef veren kim?
    33 tl yi gören hissede 20 tl dip olur diyen kim?
    20 tl de iken 27,50 hedef veren kim?
    Ve bu gün geçen bunca zaman sonra 22.80 dip tamamlandı 28 üzeri gidecek diyen kim?
    Pek ukalasın ama senin bilgilerin benimkilerin önüne hiç geçmedi!
    Ben elime geçen nakte bakarım!

Bak bak bak, 17de 33 olacak demiş de, geri 20ye dönecek demiş de. Bütün şarlatanların taktiğiyle ilgi çekip, gazlamalarını yapmaya kalkarsan, hayal kırıklığına uğrayabilirsin. Velev ki doğru olsun, hedef vermek suçtur, 33 hedefimiz diyemezsin, tekrar 20 olacak diyemezsin. 20 iken 27.5 hedefi veremezsin

Diğer taraftan, önceki yazındakilerin tamamı da suç. 28 üzeri çıkışlar olacak dersen, ki dedin, spk ya takılabilirsin. O zaman her geldiğinde buraya getirdiğin yancılarının sana faydası olmaz..Biz 3 senede senin gibi onlarcasını gördüğümüzden biliyoruz..

Bi daha yazayım, hisse pazarlama suçtur. Ben 3 senedir, yüklü buradayım ve belki 5 sene daha olacağım. Hisse artsın elbet isterim. Ama kendi dinamikleri ile. Birileri, benim şirketim üzerinden pazarlama yapıp, küçük yatırımcıyı söğüşlemeye kalkarsa, ikazımı yaparım, gerekirse yetkili mercilere de şikayetimi yaparım.

Kimseyle bilgi yarıştırdığım da yok, gerek de yok. Yeni bilgi görürsem paylaşıyorum, o kadar. Boş boş konuşmuyorum, sayfaları kirletmiyorum

Ve tekrar edeyim, sen benim ortağım filan değilsin. Bugün varsın,yarın yok

Sayfa 60/916 İlkİlk ... 1050585960616270110160560 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •