Sayfa 60/596 İlkİlk ... 1050585960616270110160560 ... SonSon
Arama sonucu : 4763 madde; 473 - 480 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by Kyno Yazıyı Oku
    İmtiyazli .......yoksunlari günaydın. Hissede tam bir ironi yasaniyor. Bu mirasyedilerin pacalari tutusmaya basladi sanirim.Iyikide tutusmus derim.....yeni bir degerleme yada bedelsiz....belkide birsey satarlar supriz den ben bunu anlarim ama
    her supriz bir kaosa donustu bu hissede. Hersey yillardir herkesin gozu onunde oluyor....yatirimcinin nasil kandirilip soguslenmesi....Ama
    bazilari hala patron sevgi ve saygisini
    israrla surduruyor. Ne garip dir ki mallar emin ellerde diye el cirpppiyorlar.
    Yaw yatirimci bahsi gecen 3.70 tl bazinda %30....doviz bazinda %50_60
    zararda. Bu ......mirasyediler bir post
    daha cikardilar diyoruz.....bir ay daha
    bekleyin diye oneri geliyor.Yahu daha neyi bekliyecegiz....daha assagilara yolmu varda bu mirasyediler killarini kipirdatmiyor.Ne guzel diyordu bu sahislar tahtada mal yok diye. Hey gidi saksakcilar hey....yatirimci iyi
    kandiridi bugune kadar. Is tam koyluye kosun suruye kurt daldi diyen cobanin hikayesine dondu. Bu hikayede ve hissemizde nemalananlar belli. Yaziklar olsun diyorum bu taseronlara. Insallah
    hepiniz kurguladiginiz karanlik oyunun icinde kaybolur gidersiniz.
    Bunlar hanci olduk diyorlar yani patron zihniyeti....o gun nasil nemalanilabilecekse o sekilde ky yi
    kullaniyorlar. Bunlara prim vermeyin
    on senedir verenlerin durumu ortada.
    Sirket kesinlikle bir guven bulanimi
    yasiyor. Capsizlar ne beyanatlar verdiler....neler oldu. Hepimizi ve sirketi soymaya devam ettiler.
    Bu saatten sonra zaten gercek ky buraya gelmez.....ama cambazlar artacaktir. Onlarda yanarsa yansin.
    Hatta birkaci gelip gunluk birseyler alip gidiyorya aslinda icim yaniyor.
    Sen yillarca mali al tasi ama capsizlar seni soysun....gelen soysun. Iste bu yuzden borsa yillardir kan kaybetti ve bizim hisse gibi hisseler nedeniylede kan kaybetmeye devam eder.
    Hepiniz birgun hesaba cekilirsiniz insallah.
    Ytd
    Saygilar.

LG-D802 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sayın Kyno yazdıklarımı çarpıtmayın lütfen,benim yazdıklarım tamamen kişisel beklentilerim,sonuçları size uymayabilir...ben bir ay daha hisse bu fiyatta baskılanırsa bu işi yapanların ellerindeki malın başka ellere geçeceğini düşünüyorum,süprizden kastımda genel piyasa ile ilgili,mesela dolar 5,xx lere gelebilir,mesela Ağustos ayında cari fazla gelecek yüksek ihtimalle ve kişisel bazı beklentilerimde var,ancak kelimeleri çarpıtarak sanki önceden bir şey bildiğimi ima etmeniz hiç hoş değil,siz ne biliyorsanız bende o kadarını biliyorum,aksi olsaydı burada en uzun süre bekleyen ve maliyet en yüksek yatırımcılardan birisi ben olmazdım,ancak sizlerden farkım ben yönetime halen güveniyorum,Patron sektörün üzerinde getiri vaad etti,şurada yılbaşına sayılı gün var,bekler görürüz ha olmadı o zaman eleştiririz,ben fazlısının bile olacağına inanıyorum,herkesin kendi kararı inanmayana yol çok.

2. benden elveda sebep olana haram zıkkım olsun 45k % 28 zararla cıktım bugün

Alıntı Originally Posted by cardia Yazıyı Oku
    benden elveda sebep olana haram zıkkım olsun 45k % 28 zararla cıktım bugün
    Hocam hayırlısı olsun.inşallah zararını başka yerden çıkarırsın.senin takdirin.Ne zaman gelirsen ben burdayım.Bu gruptan başka yerde ne yazıyorum, ne senedim var.

4.  Alıntı Originally Posted by cardia Yazıyı Oku
    benden elveda sebep olana haram zıkkım olsun 45k % 28 zararla cıktım bugün
    ata yatırımdan aktif veren siz misiniz. Zaten bu kadar satan kurum yok gibi...
    Sattığınızın ortalamasının üzerinde kapatırlar...
    hayırlısı olsun...
    Son düzenleme : CARİ; 25-09-2018 saat: 14:51.

5. Sermayesi kadar kar yaptığı dönem de hisse fiyatı yerinden oynamadı. Yaptıkları açıklamaların tersi yönde hisse fiyatı
    hareket ettiğini herkes görüyor.
    Bu hisse baskısını başkası yapıyorsa ellerinden hisseyi bedavaya almaya mı çalışıyorlar?
    Nasıl bir TOKAT atacaklar merak içinde bekliyorum.
    Hisse fiyatı da istediği gibi oynayan birileri kim?
    Sanki baskı yapınca hisseleri piyasaya kaptırdığını mı sanıyorsunuz.
    Hisseye bu kadar hakim kimse istedikten sonra malını kaptırmaz.
    Bu oyun ancak HİSSE GERİ alımı ile sonlanır.
    ytd.
    Saygılar....

6.  Alıntı Originally Posted by CARİ Yazıyı Oku
    ata yatırımdan aktif veren siz misiniz. Zaten bu kadar satan kurum yok gibi...
    Sattığınızın ortalamasının üzerinde kapatırlar...
    hayırlısı olsun...
    bugün 13K yapikrediden verdim aktif 2.86 dan 15v20 gündür tahtayı bozmamak için ufak ufak vermiştim geri kalanını

7.  Alıntı Originally Posted by cardia Yazıyı Oku
    bugün 13K yapikrediden verdim aktif 2.86 dan 15v20 gündür tahtayı bozmamak için ufak ufak vermiştim geri kalanını
    atadan baya veren oldu bugün aktif.

8.  Alıntı Originally Posted by CARİ Yazıyı Oku
    Sermayesi kadar kar yaptığı dönem de hisse fiyatı yerinden oynamadı. Yaptıkları açıklamaların tersi yönde hisse fiyatı
    hareket ettiğini herkes görüyor.
    Bu hisse baskısını başkası yapıyorsa ellerinden hisseyi bedavaya almaya mı çalışıyorlar?
    Nasıl bir TOKAT atacaklar merak içinde bekliyorum.
    Hisse fiyatı da istediği gibi oynayan birileri kim?
    Sanki baskı yapınca hisseleri piyasaya kaptırdığını mı sanıyorsunuz.
    Hisseye bu kadar hakim kimse istedikten sonra malını kaptırmaz.
    Bu oyun ancak HİSSE GERİ alımı ile sonlanır.
    ytd.
    Saygılar....
    https://www.google.com.tr/amp/s/m.ye...en-faiz-isyani
    Halka açık kısım %53 civarı ve bunun kabaca yarısı Sanko holdingin elinde,linkdeki resimde solda duran Sanko’lu yönetici hisseleri Holçim’den aldıklarının bir kaç gün sonrası gereçekleşen GK’ya katılmıştı ve neredeyse tüm her şeye yönetim ile birlikte evet oyu kullanmıştı hatta ben kendisinin Batı kurucu ortaklarından birisi olduğunu düşünmüştüm,Gk çıkışı kendisi ile ufak bir sohbet edip niyetlerini öğrenmek istediğimde ilk cümlesi “biz ky yi kurtarmayı vaad etmiyoruz olmuştu” ve öylede oldu,açık sözlülüğünden dolayı kendisini tebrik ederim!!! o yüzden burada birileri Sanko’dan medet umarken bizim hiç öyle bir beklentimiz olmadı,Sanko o payları para kazanmak için almış olsa ve tahtayı yukarı yapsa tahtaya gelecek mal sermayenin yüzde 1 ini asla geçmez,ama maalesef Sanko’nun en başından beri hiç öyle bir niyeti olmadı.

Sayfa 60/596 İlkİlk ... 1050585960616270110160560 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •