Sayfa 60/1003 İlkİlk ... 1050585960616270110160560 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 473 - 480 arası.

Konu: HALK Cafe - II

Yurticinde vaka olmamasi, bu dusuk petrol fiyatlari yakin zamanda Pegi'ye iyi yarar. TREND'e laf ediyoruz ama, boyle bir firsat da var ortada.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,742
     Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    italyanın irandan bir farkı yokmuş. bizim sağlık bakanı biraz bağırarak konuşuyor ama bağırması fayda sağladı. italya avrupaya kötü örnek oldu, hiç dikkate almamışlar.
    Virüs krizi sabun köpüğü gibi.. derinliği yok daha önceki krizler gibi ..geçecek de ne kadar yara açacağını kestirmek güç .

Ben sağlık bakanlığından böyle bir performans beklemiyordum doğrusu ,korunma tedbirleri hususunda bizden yardım almak isteyen ülkeler var .bravo .halen kafamda cevaplayamadığım acaba doktorun dediği gibi sahiden genlerimizle mi ilgili ,sağlık bakanlığının başarısımı şansımız mı yaver veya her üçüdemi ..

Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku
    Virüs krizi sabun köpüğü gibi.. derinliği yok daha önceki krizler gibi ..geçecek de ne kadar yara açacağını kestirmek güç .

Ben sağlık bakanlığından böyle bir performans beklemiyordum doğrusu ,korunma tedbirleri hususunda bizden yardım almak isteyen ülkeler var .bravo .halen kafamda cevaplayamadığım acaba doktorun dediği gibi sahiden genlerimizle mi ilgili ,sağlık bakanlığının başarısımı şansımız mı yaver veya her üçüdemi ..
    Her ne ise simdiye kadar aciklanmadiysa, olsa bile aciklanmayacagi belli oldu. Yani bu tez ustune de oynamakta yarar var.

5.  Alıntı Originally Posted by bahriyeli Yazıyı Oku

Türkler de WC kültürü çocukluktan geliyor. Doğuda şimdi olmasada 30-40 yıl önce höllük tabir edilen yokluğun sonuçu olan bir çözüm vardı, yani bebek bezi yok, normal bez yok ama çocucuğunu korumayı başarmış bir ATA var ortada, WC kültürü yüksek. Anlatılanlara göre en düşük olanlardan biride İtalya, çünkü bu yolla virüsün yayılması çok daha kolaymış. Evet Virüs gelmediği her gecen gün kendimizle övünebiliriz.

6. %30 düşen bir petrol var, neyi yazsak boş, devlet yönetenlerin serseri hareketlerini düşünemeyiz. halkbank için okuduğum dakarı ile 5,60 altı çok büyük bitişi gösteriyor.

Kagit hala 94 sentte. Dibinin dibi 2 kere 80 sent idi. Ama bu sefer de global bela var.

8. Lübnan 1-2 senedir belliydi, iflasını açıklamış, ülke olarak.

Sayfa 60/1003 İlkİlk ... 1050585960616270110160560 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •