Sayfa 600/774 İlkİlk ... 100500550590598599600601602610650700 ... SonSon
Arama sonucu : 6189 madde; 4,793 - 4,800 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1. Birileri bu gip ten de yararlanıyor aklınca trade yapıyor. Gidin başka yerde çelik çomak oynayın.10 kademe düşür 5 kademe çıkar.haftalarini böyle harca.tabi belirsizlik olunca böyle oluyor.

2.  Alıntı Originally Posted by blackbull Yazıyı Oku
    Onlardan birisini dun kusturdular..
    Kac lot doktuler hocam?

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Sat sat bizde almaya devam .3000 daha aldık ,düştükçe almaya devam 13.000 oldu .

4.  Alıntı Originally Posted by m_maylab Yazıyı Oku
    Sat sat bizde almaya devam .3000 daha aldık ,düştükçe almaya devam 13.000 oldu .
    Al hocam al, biz de düştükçe aldık düştükçe aldık 70-80 bin lot oldu 2 senedir bekliyoruz. Senle de bi 2 sene daha bekleriz sorun değil.

5. 1.5 yıl escomu bekledim . 1.5 yılda da seni beklerim, sende inat varsa bendede sabır var .

kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

6. Trade isi cok kolay degil. Eslesmeye en son dahil olacan. Araci kurumun hizli olacak vs vs. Ben buna benzer bir baska ege hissesinde 4 sene heyacan yasadim PY ile. Inatla aldik. Ama her daim asagi yukari her gun malin % 10 u ile trade yaptik. 4 sene surundurdu nefis FK ile duzenli artan kari ile. Her sene toplam 1 hafta peak yapti. Onda da kademeler bostu. 24.80 tl ortalama ile aldigimizi 4. senede 39,8x ortalama ile sattik.Sonra 3 ay gecti ve simdi hisse 61.5 TL. Dolasimdaki hisse sayisi az olan hisselerde PY kolay kolay yedirmez bize. Inatci olmak lazim. Kaldiki burada ki GIP kesinlikle KY yi korumuyor..

7. Arkadaslar sirket hisse kaydilestirme yazısını MKK'ya göndermis.
    Bu hafta veya önümüzdeki hafta cevap gelir dediler.
    Hisseler kaydilestikten sonra gerekli diger islemlerin tamamlanması ile basvuru mart ayının ortası gibi yapılacakmış.
    Basvuru kabul görmezse 1 yıl içinde yeni başvuru yapılamıyormuş. O yüzden herseyi eksiksiz yapmaya çalısıyorlar.
    Yani biz kücük yatırımcılar gibi şirket yönetimide bu pazarda işlem görmek istemiyor.
    Gelişmeleri merak eden arkadaslar Safkar yatırımcı ilişkilerini arayabilirler. Herseye gayet net cevap veriyorlar.

Not:Yatırım tavsiyesi niteliginde degildir.

8. Arkadaşlar bu iş bence bu kadar kolay olmaz.altında neler çıkacak görelim ,2gündür %6 düştü kağıt ,neden düşüyor.siz hazırlıklı olun bence o kaydetirdikleri lotları satıp arkasından bedeli gelirse şaşırmayın. Şeytan bunlardan akıl alır.15 yıldır hiç kolay para kazandıranı görmedim. İnşallah yanılıyorumdur. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

Sayfa 600/774 İlkİlk ... 100500550590598599600601602610650700 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •