Sayfa 601/1001 İlkİlk ... 101501551591599600601602603611651701 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 4,801 - 4,808 arası.

Konu: Viop - XXIX

1. dünyayı aşıya zorluyorlar..bunun için raflarda üretilmiş sayısız virüs hazır bekliyor olmalı..hepsi programlanmış gibi zamanı geldiğinde salıyorlar havadan..ben buna inanıyorum artık..hatta geceleri elektrik kesintileri olduğunda bu yayılmaların olduğunu düşünmeye başladım..

2.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Ayni şeyi yazacaktım, indikatörler bunun öncü olabileceğini söylüyor. Son bir yukarı ve sonra gerçek realizasyon olma olasılığı var. Henüz şartlar olgunlaşmamış gibi.
    Şahit ve JAS üstadlar,
    Sağ omuzun az çalışması lazım...
    Aynı şekilde düşünüyorum...
    'SAĞ OMUZ ÖNEMLİ YAVV...EN ÖNEMLİSİ DE SAĞ OMUZ'
    OMUZUN SAĞI ÇOK ÖNEMLİ...
    Yazdıklarım şahsi fikrimdir,yatırım tavsiyesi içermez.Başkalarının fikirlerine göre yatırım yaparsanız zarar edebilirsiniz.

Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    ben neden göremiyorum endeksin aşağıya basıldığını .....

Göremezsin Dostum,
    Çünkü bahsedilen tahmini basma alt sınırı senin siyah bölgeye kadar. Dediğim gibi tahmini.

4. Gübretaştan çıkıp Tekfen'i almaya başladılar. %7 artıda gibi.

5.  Alıntı Originally Posted by KARADUMAN Yazıyı Oku
    dünyayı aşıya zorluyorlar..bunun için raflarda üretilmiş sayısız virüs hazır bekliyor olmalı..hepsi programlanmış gibi zamanı geldiğinde salıyorlar havadan..ben buna inanıyorum artık..hatta geceleri elektrik kesintileri olduğunda bu yayılmaların olduğunu düşünmeye başladım..
    Bir doktora görünmenizi tüm samimiyetimle tavsiye ediyorum. Kapalı kaldık, sosyalleşmemiz azaldı, bu dönemde psikolojik olarak yıprandık hepimiz. Bir psikolojik danışana gidip bir miktar rahatlamaya ihtiyacınız olduğunu hissediyorum...

6. olabilir..ama duyduklarımızı gördüklerimizi birleştirince bu olasılıklar da güçlü..2021 de elektrik kesintileri olacak deniyordu uzun zamandır..neden elektrik kesintisi olacakki..rahatca mutasyonları yaymak için olamaz mı..bence insanlar çok iyi niyetli..hatta bir kesim bunun Allahtan geldiğine kesinlikle üretilemeyeceğine inanıyor..inanmak ayrı bilmek ayrı..bilemediğimiz için inanmak saflık olmazmı..

Alıntı Originally Posted by $CAHO$ Yazıyı Oku
    Bir doktora görünmenizi tüm samimiyetimle tavsiye ediyorum. Kapalı kaldık, sosyalleşmemiz azaldı, bu dönemde psikolojik olarak yıprandık hepimiz. Bir psikolojik danışana gidip bir miktar rahatlamaya ihtiyacınız olduğunu hissediyorum...

7.  Alıntı Originally Posted by AmigoOrhan Yazıyı Oku
    Gübretaştan çıkıp Tekfen'i almaya başladılar. %7 artıda gibi.
    Çıkmaz demeyin şansınızı deneyin, bir gün sizin hisseye de çıkabilir büyük ikramiye

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

8.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Çıkmaz demeyin şansınızı deneyin, bir gün sizin hisseye de çıkabilir büyük ikramiye
    Piyasadaki para her kimse ya da her nerenin parasıysa oradan oraya oradan oraya dönüyor. Sanki inşaat sektörünün bitmesiyle müteahhitlerine birileri borsada para kazandırıyor.

Borsada Pişmanlıkların Temettüsü Yoktur.

Sayfa 601/1001 İlkİlk ... 101501551591599600601602603611651701 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •