Onemli Gunler Banner
Sayfa 601/1002 İlkİlk ... 101501551591599600601602603611651701 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 4,801 - 4,808 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIII

1. Sikinti yok bosfor yigen

2. Evergrande geciken borç ödemelerini yaptı.

Dünyanın en büyük borca sahip gayrimenkul geliştirme şirketi Çinli Evergrande nin vadesi dün dolan 148 milyon dolarlık kupon ödemeyi gerçekleştirip gerçekleştirmediği tüm dünya için merak konusu oldu. Reuters ve Bloomberg, ödemenin yapıldığını aktardı.

https://www.sozcu.com.tr/2021/ekonom...gn=ilgilihaber

3. Peş peşe gelen zamlara bir yenisi eklendi. Türkiye Tekel Bayiler Platformu Başkanı Özgür Aybaş, rakıya gelen zamlı listeyi paylaştı. Aybaş'ın aktardığına göre, yeni fiyat listesi 15 Kasım'dan itibaren uygulanacak,

Aybaş, sosyal medya hesabından Efe Alkollü İçecekler Ticaret A.Ş.’ye ait rakı çeşitlerine gelen zamlara dair yeni bir fiyat listesi paylaştı. Aybaş bir kullanıcının sorusu üzerine, bu zamların ‘maliyet zammı’ olduğunu belirtirken yüzde 17 ile yüzde 25 bandında daha büyük ÖTV zammının da aralık sonu veya ocak başında geleceğini aktardı.

4.  Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    Sondan ilk 10 a adayız.!!!

FÖŞ yazdı: Kırılgan Beşli gitti, Hasta Üçlü geldi.!!
    Komada olan biziz.!!
    Yatırım tavsiyesi kesinlikle değildir.!!
    Kendime masallar.!!
    Kesinlikle bir başlık da siz açmalısınız. Şahsen ben sizi takibe değer görüyorum. Ayrı bir ekol olduğunuz su götürmez gerçek. Bir düşünün bence.

THY Basın müşavirliği : Kovid_19 tedbirleri kapsamında Brezilya, Güney Afrika, Nepal ve Sri Lanka uçuşlarımız 15 Kasım (bu gece) saat 00:00 itibarıyla ikinci bir bildirime kadar durdurulmuştur. Seyahat sağlığı ve güvenliği Türk Hava Yolları için en öncelikli konudur.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6. O degilde unutuldu gitti ama bu Halkbank davasi bir surpriz acmasa basimiza bari. Davaya eklenen onlarca gizli klasor var. Reza efendi disarda beygir seviyor itirafci olmus. Ne itiraf etmis acep? O dosyalarda ne var?

7. Rezza Zarrab birsey degil esas Sezgin Baran Korkmaz (SBK) olayi daha da buyuk

Hatta dahada ilginci SBK ile Ekim Alptekin iliskisi. Rezza Zarrab solda sifir kalir

https://fehmikoru.com/nyt-ve-wsjin-i...k-da-mi-vardi/

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

8.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    O degilde unutuldu gitti ama bu Halkbank davasi bir surpriz acmasa basimiza bari. Davaya eklenen onlarca gizli klasor var. Reza efendi disarda beygir seviyor itirafci olmus. Ne itiraf etmis acep? O dosyalarda ne var?
    rezanın kuryesi siyasetçilere 800 milyon dolar dağıttık, aslan payını alanı rıza abi biliyor diyordu..

Sayfa 601/1002 İlkİlk ... 101501551591599600601602603611651701 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •