Sayfa 601/1006 İlkİlk ... 101501551591599600601602603611651701 ... SonSon
Arama sonucu : 8043 madde; 4,801 - 4,808 arası.

Konu: Vob 24

Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Cb islak odunla sopalamasina ragmen bu yuzsuz conilerin burda mal almak icin birbrini ezmesi hic hosuma gitmiyor.
    Baska bir haber veya gelisme mi olacak acaba.
    Turk borsasi artik iki taraf icinde hic guvenli degil varant piyasasina donmus durumda.
    4 günlük dalgalanma 14 bin civarinda.
    Ama teknik isliyor grafik bunlar hep.
    cizelim alttan bir cizgi aha buraya carpmis ve donmus
    Yersen
    Polemik olmasın diye yazmayayım dedim ama bu kadar ısrarla yazmanız sonucu dayanamadım.

Kaç gündür 3 farklı EW sayımı var, şu an için hepsi de geçerli diye yazdım. Özetle, ya 3.3 ya 3.5, ya da 5 bitti, düzeltme yaptık (3.4, 4 ya da A) 99 küsüre kadar. Hepsinin ortak sonucu buradan yukarı bir dalga gelmeli dedik, minimum 105 e kadar. Geldi. Burada bu kadar şaşırtan ne var. Şimdi bakacağız, eğer eski zirve geçilirse son sayım iptal diyeceğiz. Geçemezsek şu an yaptığımız B imiş, C ile en azından 96 ya gideceğiz diyeceğiz.

Bu durumda yapılması gereken ne. İyi kötü ya bir sistemin olacak ve sinyallerine uyacaksın, ya da kendine endeksin gidebileceği uç noktayı bir şekilde öngörüp, üzerine bir de %10 savrulma payı koyup, ona göre poz alacaksın.

Niye oluyor, ne oluyor diye düşünüp durmadan.

Lenovo P1a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    Amerikalı gazeteci Ignatus,Washington posta,Reza Zarrab ile ilgili ,ERDOĞAN'ın Zarrab'ın serbest bıraktırmak için daha hiç duyulmamış gayretlerini ayrıntıları ile yazmış...

SM-A800I cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    .........
    Cevap verilmiş, bu nedenle sildim Dostum.

Alıntı Originally Posted by Sercanhan Yazıyı Oku
    2019 kasıma kadar düşüş yok demiştim ancak teknik olarak son bir düzensiz tepeden sonra Şubat marta kadar 90-85 bin bölgesine düzeltme mümkün.. Tabii bırakırlarsa
    Aynı düşüncedeyim, bu düzeltmeyi 4 olarak, sonra gelecek zirveyi 5 olarak düşünüyorum. Tek ayrıştığımız nokta Zaman analizi ciddi küresel kriz için 2018 Kasım gösteriyor. Bir de 90-85 değil, minimum 93 beklerim.

Son düzenleme : JAS; 13-10-2017 saat: 11:09.

4.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Polemik olmasın diye yazmayayım dedim ama bu kadar ısrarla yazmanız sonucu dayanamadım.

Kaç gündür 3 farklı EW sayımı var, şu an için hepsi de geçerli diye yazdım. Özetle, ya 3.3 ya 3.5, ya da 5 bitti, düzeltme yaptık (3.4, 4 ya da A) 99 küsüre kadar. Hepsinin ortak sonucu buradan yukarı bir dalga gelmeli dedik, minimum 105 e kadar. Geldi. Burada bu kadar şaşırtan ne var. Şimdi bakacağız, eğer eski zirve geçilirse son sayım iptal diyeceğiz. Geçemezsek şu an yaptığımız B imiş, C ile en azından 96 ya gideceğiz diyeceğiz.

Bu durumda yapılması gereken ne. İyi kötü ya bir sistemin olacak ve sinyallerine uyacaksın, ya da kendine endeksin gidebileceği uç noktayı bir şekilde öngörüp, üzerine bir de %10 savrulma payı koyup, ona göre poz alacaksın.

Niye oluyor, ne oluyor diye düşünüp durmadan.

Dostum tekniğini begenirim
    Ama 3 farklı sayim.var demissiniz.
    Bende de 3 farkli senaryo var.
    Biri 110 uzeri diyo biri 90 alti diğeri 97.5.
    Ya o ya bu fln derken 3 seansta 8000 puan cikti.
    Bu degilmis aa bu imis diyene kadar kaldiracli piyasaya pala böbreği aliyor.
    Bu piyasaya normal demeyin cizgiyi ew yi ovmek icin.
    Ben sizin 109 larda 120 ye gidiyoruz dediginizi de hatirliyorum. O sayima bakanlar kol bacak birakti.

New York Metrosu Gazetesi ”Erdoğan Dışarı” Manşeti ile çıktı - http://bndl.tw/Yx7AxzYS

Ne acı.. bunu vatandaşı da okuyor,fon sahibi de

SM-A800I cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Dostum tekniğini begenirim
    Ama 3 farklı sayim.var demissiniz.
    Bende de 3 farkli senaryo var.
    Biri 110 uzeri diyo biri 90 alti diğeri 97.5.
    Ya o ya bu fln derken 3 seansta 8000 puan cikti.
    Bu degilmis aa bu imis diyene kadar kaldiracli piyasaya pala böbreği aliyor.
    Bu piyasaya normal demeyin cizgiyi ew yi ovmek icin.
    Ben sizin 109 larda 120 ye gidiyoruz dediginizi de hatirliyorum. O sayima bakanlar kol bacak birakti.
    Hala aynı şeyi söylüyorum, 5. Dalga hedefi 120 (belki üzeri) ama arada yaptığımız 3.4 ve yapacağımız 4 düzeltmeleri var. Ben boşuna mı short açıyorum, yukarı beklediğim halde. 3.4 düzeltmesi için 102 bekliyordum 99 küsür gördük. 4 düzeltmesi minimum 96, maksimum 93 e götürür bizi. Ama bu 5 hedefini yok etmez.

EW ile ilgilenen birisinin yazdıklarını, dalgaları düşünerek okumak gerek. Yoksa yanlış anlaşılıyor. Bu arada 120 ye gidiyoruz dediğimde elimde 53 kontrat kısa vardı. 3-4 gün önce de 106-108.5 dediğimde short açacağımı yazmıştım. Ve açıyorum. Hedefim 4 düzeltmesini yakalamak.

Son düzenleme : JAS; 13-10-2017 saat: 11:07. Sebep: Bu

endeks görüşüm: sert satışlar gelir gibi düşünceyi aklımdan geçirmiyor ve alım kolluyorum. ben öyle sert satışlar göremedim. karar sizin. bol şanslar..
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

8. Araci kurum um sali gunu 103500 den satis oneririz dedi.
    Cikmis bu sabah ee biz zaten 110 masadadi iste oraya gidiyoruz diyor bakin hakli çıktık.

Sayfa 601/1006 İlkİlk ... 101501551591599600601602603611651701 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •