Sayfa 601/1001 İlkİlk ... 101501551591599600601602603611651701 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 4,801 - 4,808 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

BÜYÜK ZAFERLER YALNIZCA BÜYÜK MİLLETLER TARAFINDAN KAZANILABİLİR!
    30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun !

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Hayatı ve özgürlüğü için ölümü göze alan bir millet asla yenilmez. 30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun.İstiklâlimiz için istikbâlinden vazgeçen başta Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere tüm kahramanlarımızı saygı ve minnetle anıyoruz.
    “Ey kahraman Türk kadını! Sen yerde sürünmeye değil, omuzlar üzerinde göklere yükselmeye layıksın”
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,516
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    BÜYÜK ZAFERLER YALNIZCA BÜYÜK MİLLETLER TARAFINDAN KAZANILABİLİR!
    30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun !

Herkese kutlu olsun,bu bayramın önemi çoktur siyasal islamcılar hariç çünkü onlar haindir,zaten bu ülkenin hainide bitmez vatanseveride,üzüldüğüm nokta devamlı vataseverlerin üstüne gidilmesi,mesela benim bu yüzden ak tarafından mahkemeden ceza aldım,uzunca bir savunma yaptım,dedemin osmanağanın yaveri,Atamızın koruması için,dünya kadarda bağış yaptığını belirttim,bende 80 öncesi kayıt dışı malları bakanlıktayken kayıt altına aldığımı belirttim,fatih gibi lanet okumadım vakıf mallarına çökenler için,sadece ilahi adalete havale ettim ve mutlaka gereğini yapar diye belrttim,beni mahkemeye verenler kansere yakalandı,ilahi adalet hemen öldürmez süründürür ümmeti alem ibret için...BU GÜZİDE VATANIMIZ ÖZGÜRLÜĞÜMÜZ İÇİN KANLAN SULANMIŞTIR,BULUNDUĞUMUZ VATAN EBEDİ KALICIDIR,ÇÜNKÜ ÖZELLİKLE SEÇİLMİŞTİR...

30 Ağustos ZAFER Bayramımız KUTLU Olsun.

Bu zamanda gene kazanmak zorundayız.

ATAMIN kurduğu ÜLKE yok şimdi ve yağma talan son sürat gidiyor.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    3,166
    30 Ağustos zafer bayramımız kutlu olsun.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,516
    Yandaş,yalaka,vede iktidar tarafından Atamıza övgüleri tavan,hani derlerya timsahların göz yaşı diye buda aynen öyle,siyasal islam böyle birşeydir,proje başında ABD vardır,amaç belli muhalif kesimin %48 oyuna göz dikilmiştir...defolup gitmişlerdi esas,ama MHP işi bozdu,%5 altı hesap ediliyordu 2001 krizindeki gibi ama olmadı %11 aldı ilerleyen saatlerde hiç altına düşmedi bu oran,bunda bir iş var,galiba bir iş çevirdilerse MHP üzerinden bu işi hallettiler,ya onlar yada dış güçlerlen bağlantılı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,516
     Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    30 Ağustos ZAFER Bayramımız KUTLU Olsun.

Bu zamanda gene kazanmak zorundayız.

ATAMIN kurduğu ÜLKE yok şimdi ve yağma talan son sürat gidiyor.
    Merak etme kardeşim o lokma gelir bir gün bogazda düğümlenir,deniz gezmişi asan hakim gibi,sistem budur,artık ismine ilahi adalet de ne dersen de,sistem her kötülğün cezasını mutlaka verir cezadan kaçış yoktur.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    3,166
    Haberleri tararken, şöyle bir haber gördüm.
    Bunda amaç ne ?

Birleşik Arap Emirlikleri menşeli tarım ve sanayi ürünlerine vergi muafiyeti getirilmesi yönündeki karar Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe girdi.

Çölde, hurma dışında ne yetişir bilmiyorum, petrol dışında ne sanayisi var, onu da bilmiyorum.

Sayfa 601/1001 İlkİlk ... 101501551591599600601602603611651701 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •