Sayfa 602/1122 İlkİlk ... 1025025525926006016026036046126527021102 ... SonSon
Arama sonucu : 8971 madde; 4,809 - 4,816 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VI

1.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Disk 8500 TL olsun diyor asgari ücret o zaman ev sahiplerine kızmayın 50 bin kira isterlerse
    Bu gidişle kiralar yıllık peşine döner. Sonuçta kira dışında her şey yılda bir kereden fazla zam görüyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by Westwind Yazıyı Oku
    Bu gidişle kiralar yıllık peşine döner. Sonuçta kira dışında her şey yılda bir kereden fazla zam görüyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    olmayacak şey değil en azından adam parayı peşin alıp gider döviz alır parasını korur

3. .
    .

%40 ı yakalayacak

4. İspanya’nın başkenti Madrid’te Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Finlandiya Cumhurbaşkanı Sauli Niinistö, İsveç Başbakanı Magdalena Andersson ve NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg’le gerçekleştirilen dörtlü görüşmenin ardından Ortak Bildiri imzalandı

https://twitter.com/ForeksTurkey/sta...8_lfvZnVA&s=19
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    35.5
    Gönderi
    555
     Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Cay tabagi kadar mezeler 50 TL
    Bomonti filtresiz 60 TL
    Kalamar 220 TL
    Cupra izgara 180 TL
    Kalamar dolma 220 TL
    Manti 85 TL
    Lahmacun 30 TL
    Corbalar 40-50 TL

Gecmis olsun..

Syg,
    Cundada bilen bilir by nihatta bile bu fiyatlar anca ,gerçi çogu mekan uçtu ordada ucuz yer kalmadı,bende botu çekiyorum cunda sahile kendi yaptıgım votkayı birayı çalıştırıyorum tam ölücüyüm, balıgada para vermem kendim tutarım adalarda ;)

Alıntı Originally Posted by OKTAY Yazıyı Oku
    Cundada bilen bilir by nihatta bile bu fiyatlar anca ,gerçi çogu mekan uçtu ordada ucuz yer kalmadı,bende botu çekiyorum cunda sahile kendi yaptıgım votkayı birayı çalıştırıyorum tam ölücüyüm, balıgada para vermem kendim tutarım adalarda ;)

Bundan 8 yıl önce by nihatta kişi başı 250 tl ile kalkabilmiştik.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7.  Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    Japon arabası almam.begenmiyorum içini.
    İki aracım var biri corolla biri yaris, ben de ikisinin de içini beğenemedim bir türlü, hele corollanın içi çok kötü. Hem işlevsiz hem zevksiz.
    Yalnız biri 12 yıllık diğeri üç yıllık araç, ikisi de usta yüzü görmedi, ne bir arıza ne birşey, bu konuda ellerini öpmek lazım japonların. Benim arabada aradığım başlıca kriter bu olduğu için (bir diğeri de güvenlik, ikisi de ncap 5 yıldızlı) tasarımına katlanıyorum.

8. Kamu bankaları; son 2 gün içerisinde, 1 Milyar Dolar’dan fazla satış yaptı.

Kaynak: Bloomberg

https://twitter.com/senolbabuscu/sta...uPVPjOv6w&s=19
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Sayfa 602/1122 İlkİlk ... 1025025525926006016026036046126527021102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •