Sayfa 602/639 İlkİlk ... 102502552592600601602603604612 ... SonSon
Arama sonucu : 5110 madde; 4,809 - 4,816 arası.

Konu: AKPAZ Akyürek tüketim ürünleri pazarlama dağıtım ve ticaret a.ş.

Alıntı Originally Posted by servetgdr Yazıyı Oku
    MEHMET BULUT

YATIRIMCI İLİŞKİLERİ arayan oldumu hiç peki
    Akpazin yt ilişkilerinin kendine hayri yok koç grubunu aramalı kesin bilgiyi verirler

LG-D320 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. pebdik'teki extra depo da boşaltılmış bir anda bütün firmalarla dağıtım sözleşmesi sonlandırıldı bu işte başka bir iş var eğer batırmak isteselerdi paylarını borsada satışa çıkarırdı önceden genyh genpower mensa gibi değil bu hisse baskı var sanki alacaklı olan bankanın eline koz düşürmüş yada yerli malı pazarlama emri almıştır bir şeyin zeminini hazırlıyorlar hala araştırma içindeyim

3.  Alıntı Originally Posted by isagnakkk Yazıyı Oku
    Akpazin yt ilişkilerinin kendine hayri yok koç grubunu aramalı kesin bilgiyi verirler

LG-D320 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    normal telden çıkmıyor hep gelmedi yada yerin de yok diyor bir bayan cebini bulmaya çalısacam

Bence blomber.com daki numarayi aramak gerekli bence ysnlişlik vardir

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Internet sayfasinda 50 yillik tarihinden bahsediyor.2008 global krizine dayanmi$sa batacagini dü$ünmüyorum ama borsadan kotasi cikabilir öyle bi risk var

6.  Alıntı Originally Posted by Barisch80 Yazıyı Oku
    Internet sayfasinda 50 yillik tarihinden bahsediyor.2008 global krizine dayanmi$sa batacagini dü$ünmüyorum ama borsadan kotasi cikabilir öyle bi risk var
    Banka ve tahvil ödemesinin vadesi doldu... Bankalarla yeni ödeme planı veya bu borç nasıl bir organizasyonla nasıl ödenecek onun pazarlığı yapılıyor... Bankalar o kadar parayı ipotek almadan vermezler... Anlaşma yolu imkanı açık olmasaydı çoktan icralar peş peşe başlardı.... Umarım akılcı ve gercekci bir çözüm yoluna ulaşırlar.

.

7. 05497827394 yatırımcı ilişkileri telefon no

8.  Alıntı Originally Posted by muratz Yazıyı Oku
    Banka ve tahvil ödemesinin vadesi doldu... Bankalarla yeni ödeme planı veya bu borç nasıl bir organizasyonla nasıl ödenecek onun pazarlığı yapılıyor... Bankalar o kadar parayı ipotek almadan vermezler... Anlaşma yolu imkanı açık olmasaydı çoktan icralar peş peşe başlardı.... Umarım akılcı ve gercekci bir çözüm yoluna ulaşırlar
    yeni i$ antla$malari lazim.Hasilat 4. ceyrekte cok dü$ük olabilir

Sayfa 602/639 İlkİlk ... 102502552592600601602603604612 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •